Rejiiimmmmm Başşşlaaadııı =)

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve dadlu_qirl tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : dadlu_qirl
  1. dadlu_qirl

dadlu_qirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet kızlarr ben 62 kiloyum boyum 1.60 ve yaza haziran temmuz gibi sözüm olucakkk.. kimsenin bana tombiş demesini istemiyorum ideallerim arasındaa en başta zayıflamak war. mükemmel görnmeyi ilk giydigin elbisenin cuk oturmasınıı kim istemezkii..
    güzel bi bayanım zatenn ve bunun kilomla örtülmesini istemiyorumm
    yarın ayın 15. günlerden pazartesii
    Yarınn sıkı güzel bi diyete başlicam hedefim 55 kilo olmak kaydirigubbakcemile3
    inş. başarıcamda :Saruboceq:

Konulardandaaa herkesin önerdigi lahanasogan çorbasının tarifini aldım bende denicem işe yarıyacagını düşünüyorum..

Diyet Listesii

sabah- 1 kase keloks,yada lahanasogan çorbası 1dilim çavdar ekmegi
    ögle- sebze,lahanasogan çorbası ,yagsız salataa yeşilçay
    ara- Yeşil elma,portakal (meyve) ,yogurt,salata
    akşam- lahanasogan çorbası,yagsız et veya balık, sınırsız sebze,yagsız salata ,yeşilçay.(bunlardan bi kaç tanesi)

tatlı yemek istedigimde ise az miktarda sütlü tatlılar ve lıght dondurma olabilir.
    iceceklerim = Su,ayran,soda,meyvasuyu+ canım çoook kola istersede lıght kola =)

günde:30 dk yürüyüş hihoyyyt :enbuyukkk: :nazar: :teytey:

Kızlarrrr bu diyet çok agır geldii ben kendimceee buna benzerrr bişeyler uyguladım güzel olcak inş. temmuza kadar hllaetmem lazımmmmmmmmmmmmmmmm

Son düzenleme: 15 Nisan 2010
  2. 14 Mart 2010
  3. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.477
    Ödül Puanları:
    163
    anam hiç bişey yeme daha iyi :KK43:((
    cok agır bu diyet bence ve de hiç çekici degil

4. 14 Mart 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    hadi cnm kolay gele:)
    bende başladım haziranda düğünüm var göbekimden şikayetciyim onu ertcem ..ben sabah elim kdr ekmek ve az peynir zeytin yiyorum..akşamda yemek seçmeden az yiyip doymadan kalkıyorum:)2-3 gündür başladım:)senin yaptıgın gibi kısıtlarsam pskolojim bozulur benim:)moralim sıfırlanır:)bence hherşeyden azar yiyerek zayıfla cnm..temmuza çok varrrr baya zayıflarsın:)

6. 14 Mart 2010
  7. arzum.d

arzum.d uzak... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kolay gelsin canım inşallah istediğin kilona ulaşırsın ama en önemlisi sağlığından olma diyetin bana biraz ağır geldi yani ben uygulayamazdım bun. ayrıca benden bir önceki mesajda nem'in de dediği gibi az yeyip doymadan kalkmak önemli ben de 1 aya yakındır dikkat ediyorum böyle yediklerime ama kendimi de çok sıkmıyorum şimdiden 4 kilo verdim tabi yürümeyi de ihmal etmiyorum her gün.
    inşallah başarıcaksın :)

8. 14 Mart 2010
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    süperrrrr benimde 5 kilo fazlam varrrr demekki bi ayda gitcek:)hadi bakalımmm yaz gelio zayıflayalımm ince ince rahatca kıyafetleri giyelim:)

10. 15 Mart 2010
  11. kelebekcik

kelebekcik evli ve çook mutlu:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ayy kızlar benmde haziran veya temmuz gibi nişanım var vede 5 kilo vermem lazım..konu sahibi arkadaşım bana sorarsan bu diyet değil eziyet inan bana..bak burda diyet günlüğünü paylaşan arkadaşlar var..onların menülerini incelemeni tavsiye ederim..hem vermen gereken çok fazla bi kilo da değil sıkma canını..ama dediğim topiklere mutlaka bak tatlımopuyorumnanaktan

12. 15 Mart 2010
  13. pinor

pinor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bende bugün sınırsız et diyetine başladım.bugün diyete başlayan herkeze bol şans dilerim :)
    :lepi:

14. 15 Mart 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    sositosositogidiversin kilolarrrrsositososito

16. 15 Mart 2010
  17. dadlu_qirl

dadlu_qirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarrr inş. istedigim kiloya ulaşıcammmmmm bakın bugun yediklerimi yazim.

daha lahana çorbasını yapmadıgım içinnn

Sabah = ılık su + keloks

Ögle = domates peynir yumurta 1 kase yoqurt 1 dilim ekmek

akşam= çok az yaglı bezelye yemegi ekmeksiz+salata 1,2 saat sonrada yeşil çay icceemmm =)

18. 15 Mart 2010
  19. endulus34

endulus34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.761
    Ödül Puanları:
    163
    canım bu diyetle bı ayda 5 kılo veriri.söz gününe 15 gün kala anlamdığın bi şekilde alırsın.yapma durmun varsa iyi bi diyetısyene git.yazık bi ay gitsen yeterli.bak tavsiye ediyorum sitesınden araştır.karşıda bı doktor var hem cok uygun.inan bana.bende geçen gittim.68.5 bır ayda 63 oldum.şu adet kesme hapında kullandım.su içmeyi bıraktım.66 oldum.para durumundan devam edemedım.şimdi 63 olayım gitcem.ağrıma gidiyo 66 iken gitmek:))hoş para vermekte zor geliyo.ama başka çare yok.bu arada ben bı zamnalar 96 kıloydum.bozmayın metobolızmanızı.benımki bozuldu böle aç kala kala.