Reklamlar olmasa aç duracak

Konusu 'Çocuk Büyütürken' forumundadır ve MAVXIXGXUXN tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : MAVXIXGXUXN
  1. MAVXIXGXUXN

MAVXIXGXUXN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bebeğim henüz 11 aylık. Tv reklamlar dışında hiç dikkatini çekmiyor, ve malesef sadece reklamlarda yemeğini yedirebiliyorum yani oraya dalınca yiyiyor. Böyle sorun yaşayanlar var mı merak ettim.

2. 12 Ekim 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    benim halamın torunuda aynen tarif ettiğin şekilde..yemek yedirirken reklam çıkacak diye bekliyorlar.
    onlar videoya çekip aslında cd şeklinde yemek yedirecekleri zaman işlerine yarar diye düşünmüşlerdi;sende bir dene istersen.
    malesef canım ben hep diyorum:iştahsız bebeği olmayan çocuk büyüttüm demesin di,ye
    benim kızımda 8. aya giriyor inanılmaz sıkıntılıyız..:sinifsinif:

4. 12 Ekim 2009
  5. MAVXIXGXUXN

MAVXIXGXUXN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Bende aynı şeyi düşündüm inan, çok yanlış olduğunu bile bile yapıyorum yani aç kalması doğru mu? Doktoru yemek saati hiç bişeyle ilgilenmesine gerek yok yemek saatini bilmeli dedi ama gelsinde kendi yedirsin kolaysa, aç bıraksam öyle bekler.

6. 12 Ekim 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    yok canım ya..doktorlara bıraksan robot bu çocuklar.verdiğini alır mantığındalar.
    biz anneleriyiz değilmi;herşeyin iyisi olsun isteriz..
    ama malesef çocuklar yönetiyor bu konuda bizi.
    sen sıkma canını.malesef nasıl yiyorsa öyle yedireceksin.bu bir süreç çünkü.beslenmesi içinde ne gerekse olmalı..