reklamlardan nefret ediyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nesepalamudu tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nesepalamudu
  1. nesepalamudu

nesepalamudu Guest

reklamlardan nefret ediyorum arkadaşlar. hele anneler günü yaklaştıya her yer annem şarkısı ile dolu. napıcamı bilemiyorum. değiştiriyorum kanalı ama nafile başka kanalda yine var. benim annem yok ve bu benim canımı çok yakıyor ve nerdeyse sinir krizine girecek gibi oluyorum:KK43:((((mafoldumben

2. 3 Mayıs 2010
  3. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Biz bu konuyu arkadaşlarla konuşmuştuk geçenlerde. Başka bir reklam vardı şarkısı çok can yakıyordu. Ne kadar rahatsız edebileceğini düşünmüştük. Şikayet edilecek yer sanırım RTÜK 'tür. Psikoloji bozuyor diye ama bir şey çıkar mı bilmem.

4. 3 Mayıs 2010
  5. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    bende nefret ediyorm :mymeka:

6. 3 Mayıs 2010
  7. nesepalamudu

nesepalamudu Guest

bi süt firması var. eşim benim rahatsız olduğumu anlamış sanırım mail kutusunda gördüm mail atmış. cevap o kadar politik ki. çok sinirlendim. :kızgın:

8. 3 Mayıs 2010
  9. nevaM0707

nevaM0707 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    hiç bu yönden bakmamıştım çok haklısınızmafoldumben

10. 3 Mayıs 2010
  11. bla bla

bla bla Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    48
    zor ya hemde çok zor ama evlisiniz çocuğunuz destek olur en azından.siz annesiniz değilmi inşallah öyledir.allaha şükürki bayansınız kendi işinizi en azından kendiniz yapmışsınızdır bizim bi akrabamız annesini kanserden kaybetti annemin yiğeniydi.üç erkek kardeş daha ilk okuldalardı ortada kaldı babaları evlendi kadın istemiyorum dedi baba evine geri döndü allahtan babaları sahip çıktı hiç ilgilenmeyince kadın geri döndü biz mutlu mesut yaşıyorlar sanıyorduk meğer kadın oğlanları örseliyormuş şimdi biri nişanlı biri polis biri üniversite sınavına girdi inşallah kazanmıştırda oda başka şehirde okumaya gider ama polis olanla konuştuk acaip içi kanıyor söylemedi bi cümlesinden anladım ve bizim için çok değerliler annesizlik bir erkek çocuğu için daha zor heralde.

12. 3 Mayıs 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

sevgililer günündede aynı reklamlar... onlarda kendi işlerini kurtarmanın derdinde. yapılacak tek şey televizyonu bir hafta açmamak

14. 3 Mayıs 2010
  15. nesepalamudu

nesepalamudu Guest

bende annemi kanserden kaybettim. ayrıca anne de değilim. o da ayrı bir sorun zaten. 1 yıldır çocuk düşünüyorum ama pcos var bende tedavi görüyorum:gitme:

16. 3 Mayıs 2010
  17. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    canim anliyorum seni ama bence bu reklam olaylarina daha mantikli bir acidan bakman gerekiyor.
    reklam, pazarlama sektoru mutlaka bu tur ozel seyleri kullanacak yani, buna kizilamaz ki.
    benim de babam yok mesela ama bu demek degil ki babalar gununde televizyonda reklam cikmasin, sehirdeki magazalar babalar gunune ozel indirim var falan filan diye bangir bangir bagirmasin...
    bunlar elbetteki olacak seyler.
    bence kendini rahatlatmaya calis canim, her sene anneler gunu yaklastikca boyle uzulme kendini yipratma...

18. 3 Mayıs 2010
  19. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    bende anne bebek reklamlarina cok üzülüyorum ama elden gelen bisey yok canim malesef
    bos ver üzülme dünyanin dogasi bu
    kiminin annesi yok kiminin babasi kiminin evladi yok kiminin sagligi bu böyle uzar gider yani anlayacagin dertsiz kul yok hepimiz bir sekilde imthan ediliyoruz allah isyan ettirmesin kimseyi
    sükret canim bol bol dua et esin icin evliligin icin sagligin icin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.