rekotu ve Bal karm ile hamile kalan var m

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve rodal tarafından 6 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : rodal
  1. rodal

rodal Guest

arkadaşlar çörekotu yumurtaların gelişmesini sağlıyormuş.internette biraz araştırdım.hücreleri yeniliyormuş hormonları sinir sistemini sağlamlaştırıyormuş.ve daha bir sürü faydası varmış.şimdi merak ediyorum. gerçekten çörekotu yumurtaları geliştiriyor mu.böyle hamile kalan var mı aranızda.deneyimlerimizi paylaşalım .CADIARZUCADIARZUCADIARZU

2. 6 Temmuz 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    canım ilk defa duydum ama inşallah hamile kalırsınız istiyorsanız

4. 6 Temmuz 2008
  5. rodal

rodal Guest

eğer varsa bu şekilde hamile kalan yazın lütfen.yazın yazın ki ben ve benim durumumda olan bir sürü kadına umut ışığı olsun yazdıklarınız

6. 6 Temmuz 2008
  7. rodal

rodal Guest

evet bir buçuk yıldır tedavi oluyorum.bu çörekotunu yeni duydum.gerçekten doğru olup olmadığını çooooooooooooooook merak ediyorum.yani böyle bir hamilelik oldu mu acaba.CADIARZUCADIARZUCADIARZU

8. 6 Temmuz 2008
  9. rodal

rodal Guest

arkadaşlar hiç deneyimi bilgisi olan yok mu

10. 6 Temmuz 2008
  11. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    Canim bu konuyla ilgili bir topik açilmişti hangisi hatirlamiyorum ama sana biraz umut olsun diye söylüyorum o topikte yazan bir kaç arkadaş bu karişimi kulandiktan sonra hamile kalmiş inşallah rabbim hepimize hayirli ve sağlikli evlatlar nasip etsin yanliz şunu unutmamak gerek bu yapilanlar bir vesile biz ne yaparsak yapalim allah dilemedikçe biz dileyemeyiz tabii sebeblere siğinmak lazim denemekte fayda var

12. 6 Temmuz 2008
  13. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
  14. 7 Temmuz 2008
  15. rodal

rodal Guest

sağol cnm eğer doğruysa mucizevi bi şey bu

16. 7 Temmuz 2008
  17. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Canım cok fazla bılgım yok ama.Bi yakınım uzun zamandır ugrasıyo.Ikı husranla bıten deneme.Sonrasnda o da duymus bunu.Ikıncı husran ardından kullandı.Sonrasında bı tedavıye daha basladı.Hem cok kısa surdu bukezkı tedavının sonuca ulasması hemde su an 4 aylık hamıle.Umuyorum sende en kısa zamanda hayallerıne kavusursun.Allah gonlune gore versın ....

18. 7 Temmuz 2008
  19. rodal

rodal Guest

kızlar tam olarak ender saraçın söylediği gibi mi yoksa her gün sabah akşam mı kullanmalı