Remington Ti2000 Essentials Turbo Difüzörlü 2000W İyonik Saç Kurutma

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve melissa7 tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

20 Ekim 2010
    Konu Sahibi : melissa7
  1. melissa7

melissa7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108

Remington Ti2000 Essentials Turbo Difüzörlü 2000W İyonik Saç Kurutma

bu makineyi kullanan varmıdır acaba ben b u makineyi vigosunu kullannmak için istiyorum

saçlarım düz, kıvırcık olsun diye almak istiyorum

2. 1 Kasım 2010
  3. melissa7

melissa7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    hiç kimse kullanmıyormu

4. 26 Şubat 2011
  5. melissa7

melissa7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    şimdiye kadar hiç kimse kullanmamış heralde

6. 2 Mart 2011
  7. valhala

valhala Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben onu alacaktım ama onun yerine phillips salon ionic aldım..bunda da difüzyon başlığı var..ve bana daha güzel geldi..

8. 6 Mart 2011
  9. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben kullanmadım ama bende alacagım remıngton kurutma makınası Remington D5020 2100W Pro İyonlu Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi ben bunu almayı dusunuyorum, ama remıngton superdır bende buharlı duzlestırıcısı var cok cok cok memnunum, ama kurutup duzlestırmekle ugrasmak yerıne adam gıbı bır makınayla kısa surede kurutup fonlemek ıstedım

10. 14 Kasım 2011
  11. mineseda

mineseda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Ben de Remington Ti2000 Essentials Turbo Difüzörlü 2000W modelını sırf vigosu için istiyorum ama hiç kullanan biri yorum yapmamış, paramızı çöpe atmak gibi oluyor kullanışsız urune verılen para.. Herhangi bir yorum ? bu ürünü ben de sipariş vereceğim elim bir evete bir hayıra gidiyor kaç gundur yorum arıyorum nette ? Evet kızlar lütfen yorumlarınızı esirgemeyin, sıradan bir vigodan farkı var mı sekıl olarak cok guzel duruyor ama gercekte de saca verdıgı sekıl acısından nasıl???

12. 25 Kasım 2011
  13. mineseda

mineseda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Evet kızlar geçen de yazdığım gibi bu Remington TI2000 Turbo difüfözlü makınayı almış bulunmaktayım. Ama çok mukemmel değil yan, çok süper bir şey bekliyordum o difüzor baslıgının seklını gorunce. Ben de var olan başka bir makınadan(prof. fon mak ama vigosu dandıkdı ) neredeyse aynı bıle denebılır. Kötü değil ama şahane de değil! Size önerim sadece vigosu için bir makına almayı dusunuyorsanız vazgecın elınızdekıyle aynı olacak ama yenı bır makınaya da ıhtıyacınız varsa evet alınabılır bu makına. Ama fön çekmeye değil kurutmaya yonelık aklınızda bulunsun. Ben de ıkısı de oldugu ıcın fazladan oldu bu alısverıs ama olsun. Aklımda kalacağına evimde dursun :KK70: