remıngtonda karar kıldım ,remıngton duzlestırıcı kullananlar buraya bakabılır mı?

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve aysecolluoglu tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

22 Aralık 2009
    Konu Sahibi : aysecolluoglu
  1. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    arakdaslar remıngton duzlestırıcı almayı dusunuyorum ama hangı modelı almalıyım ben en son cıkan modellerden dusunuyorum en ıyısını alayım dıye ama ozellıklerını pek anlayamıyorum,ben sacımı çok az yıpratmasını ,cok ugrastırmadan utulenmıs gıbı yapmasını ve parlatıp yumusatmasını ıstıyorum,o nedenle hem buharlı kullanılabılen teflon,elmas kaplamalı ,ıyonızerlı falan olmasını ıstıyorum hepsıburadadan alacagım bunların hepsının oldugunu bulamadım,bırde terapy shıne modelı var o nasıl beslıyormus vıtamınler varmıs avakado yagı faln,yardım edersenız sevınırım.bırde teflon olması ne ıse yarıyor ,sacımın yıpranmasını ıstemıyorum ,bende rowenta var ama cok ugrstırıyor bırde tutup cekınce koparıyor sacımı

2. 22 Aralık 2009
  3. aysecolluoglu

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    bırde arkadaslar buharlı olanlar nasıl sızde denedınız mı ?

4. 23 Aralık 2009
  5. aysecolluoglu

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    REMINGTON S2006 GENıŞ PLAKA TEFLON KUMAŞ&SERAMıK&TOURMALINE KAPLAMA SAÇ DÜZLEŞTıRıCı
    bunu kullanan varmı yardım edecek kımse yok mu? bır kac urun far aklımda karar veremıyorum

6. 7 Mayıs 2010
  7. dilara.aaa

dilara.aaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lllllllllll

8. 8 Mayıs 2010
  9. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106

Ben bu modelini kullanıyorum çok güzel düzleştiriyo yumuşacık oluyo saçım ama çok fazla yüksek ısıda kullanırsan ve sık sık düzleştirirsen yıpratmaya başlıyor saçı..

10. 8 Mayıs 2010
  11. panika

panika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kumaşlıdan ben kullanıyorum 2 yıldır benden görüp bikaç arkadaşım daha aldı kesinlikle tavsiye ederim kızlar, aynı modelin kumaşsızı arkadaşımda var inanın çok fark ediyor çıtır çıtır kırıyor gibi ses geliyor onunkinden. bence öyle vitaminli falan olanlara prim vermeyin. biraz zor bulunuyor ama kumaşlıyı bulup alın. bi de büyük olanını alın çok kolay bitiyor. benim saçım çok gür ve belimdeydi ayrıca dalgalı ben bile yarım saatte 2 kat yapıp bitiriyordum

12. 14 Mayıs 2010
  13. cifmatik

cifmatik Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    415
    Ödül Puanları:
    163
    bndede bundan var. arada kullanıorum memnunum.

14. 14 Mayıs 2010
  15. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende de ilk modelinden var..bikac kez kullandim dumanlar cikiyor,saclarim cok kirildi..oylece duruyo kenarda..simdi duzlestirici almaya korkuyorum

16. 16 Mayıs 2010
  17. dilosamet

dilosamet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende remingtonunkini kullanıyorum tavsiye ederim

saçlarım kısa olduğu için sürekli kullanıyorum kesinlikle makinada bir sorun yok sorun benim en yüksek ayarda kullanmam+sık kullanım

18. 20 Mayıs 2010
  19. melwitch

melwitch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    remington sleek & curl S1051 aldım geçen ay. Alırken saçımdan denemişlerdi ve özellikle buklesi muhteşem olmuştu. Hatta ikinci gün taradığımda bukleler yerine güzel dalgalar elde etmiştim. Ancak kendim yapmaya kalktığımda maalesef başarılı olamadım. Dün düzleştiricisini kullanayım dedim saçlarım nemliyken ama iyi yapmadı. Meğersem nemliyken kullanmamak gerekiyormuş (bazı yazışmalardan okuduğum kadarıyla). Birde ısıyı kaç dereceye ayarlamalı (150 derecede yaptım) , saçta ne kadar süreyle tutmak gerekiyor onu hesap edemedim. Bu aleti kullanan arkadaşlardan kullanımla ilgili püf noktalarını öğrenebilirsem sevinirim. Ayrıca saçın arkalarına bukle yapma işi çok zor. Cihazı döndürürken kapalı tutmak zor oluyor ve saç içinden çıkıyor. O yüzden dünde yine remingtonun maşasını aldım. Daha gelmedi. Bakalım o işe yarayacakmı. Daha doğrusu ben kullanabilicekmiyim.