Renk Falınız

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve MeleklerKorusun tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

  30 Haziran 2008
  Konu Sahibi : MeleklerKorusun
 1. MeleklerKorusun

  MeleklerKorusun Yorgun Savaşçı Pro Üye

  Katılım:
  7 Haziran 2008
  Mesajlar:
  3.058
  Beğenildi:
  73
  Ödül Puanları:
  153
 2. 30 Haziran 2008
  Konu Sahibi : MeleklerKorusun
 3. cadi kasanxix!

  cadi kasanxix! Aktif Üye Üye

  Katılım:
  5 Haziran 2008
  Mesajlar:
  460
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  benim rengim bej bacım ve tam uydu vallaaa banaa emeğine sağlık..a.s.a.s.
   
 4. 13 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : MeleklerKorusun
 5. Auraile6his

  Auraile6his Aktif Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  13
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Tesekkurler Guzel Bir Test Ayrintili olarak da bilgi vermek isterim

  Renklerin güç ve potansiyelleri

  Renk ailesi yaşamımızda, güçlü ve etken bir biçimde yerini almıştır. Açık mavi bir görüntü, hepimize huzur, güven, memnuniyet verirken, kara bulutlarla kaplı, koyu, sisli bir gökyüzü içimizi karartıp, stresli ve karmaşık bir ruh hali yaşatabilir.
  Güneşin güzel ışığı bizlere sevinçli, mutlu anlar yaşatırken, yılın her mevsimi bize değişik bir duyguyu yaşatır.Gece gökyüzünde dolunay gördüğümüzde bazılarımız heyecanlı anlar yaşarken, bazılarımız olumsuz duygulara kapılabilir. Renk terapide, vücuda enerji kazandırmak için kırmızı astral bedene denge ve ahenk vermek için yeşil, potasyum sodyum arasındaki dengeyi yeniden kurmak için menekşe rengi tercih edilir.
  Kırmızı: Sağlık, Kuvvet, Dinçlik, Tehlike

  Genel anlamda: Sağlığı muhafaza etme, güç, fiziksel enerji, dinçlik, aaaaüel tutku, şehvet, tehlike ve cesareti temsil eder. Ateş elementinin rengidir. Kanla, dolayısı ile hayat ve ölümle, doğumla, volkanlar ve yoğun duygularla bağlantılıdır. İlkel kabilelerde kırmızı kutsal varlıklarla ve en üst sosyal sınıflarla bağlantılı kutsal renktir
  Kişilik: Kırmızı insanlar çok aktif, dinamik ve hayati enerji taşıyan kişilerdir. Fiziksel anlamda dinç ve kuvvetlidirler, sağlıklarını kolay kaybetmezler. Meydan okunmayı sever ve hayatı hızlı yaşarlar, tutkulu ve cesurdurlar . Duygularını yansıtırlar ve irade gücü gösterirler ancak aynı zamanda hiper aktivite kızgınlık ve öfke taşırlar.
  Turuncu: Teşvik, Yaratıcılık, Cazibe, Uyum Yeteneği
  Genel anlamda: Cesaretlendirme, konsantre olma kabiliyetini güçlendirme dikkat çekme, uyum yeteneği, stimülasyon ve teşvik etme yeteneğini temsil eder.
  Kişilik: Turuncu insanlar aktivite ve düşünceyi birleştirirler. Yaratıcı, zeki ve ayrıca artistiktirler. Uyum yetenekleri ve konsantre alabilme kabiliyetleri sayesinde yaptıkları işte başarılı olurlar. Güç, pozitiflik, hırs ve macera duygusu taşırlar. Bu özellikleri ile etrafındakileri çekerler ve cesaretlendirirler. Koyu turuncu kişilikler yorgunluk, depresyon ve gerilim yaşarlar.
  Pembe: Aşk, Dostluk, Acıma, Cömert Duygular, Gevşeme
  Genel anlamda: Kırmızının yoğunluğunun hafifletilmiş halidir. Hassas duyguları ve duygu karışımlarını, rahatlama ve gevşemeyi, ahlak ve şeref duygularını, genel başarıyı temsil eder.
  Kişilik: Pembe insanlar, kötülüklere karşı direnen ve üstesinden gelebilen kişilerdir. Ahlak ve şeref duyguları gelişmiştir. Aşk ilişkilerinde çok duygusaldırlar Stres altında dahi gevşemeyi bildiklerinden ve kin duygusunu asla taşımadıklarından genelde başarılı olurlar. Çevrelerindeki insanlara karşı duygularında cömerttirler ve ruhani iyileştirme özelliğine sahiptirler.
  Sarı: Çekicilik, Hareket, Bilgi, Neşe, Konfor
  Genel anlamda: Sarı hava elementinin rengidir. Güneşi, hububatı ve düşünce gücünü temsil eder.Akıl, hareket, seyahat, iletişim, kehanette bulunma ve güveni temsil eder.
  Kişilik: Sarı insanlar, zeka ve akıl yolu ile elde ettikleri bilgiyi çevrelerine aktarırlar ve ikna yeteneğine sahiptirler. Neşeli ve kıskanç kişilerdir. Mükemmel bir analitik zihne sahiptirler ve olayların çözülmesinde güvenilir kişilerdir.Kehanette bulunabilirler. Hareketlidirler ve seyahati severler. Ancak koyu sarılar patronluk taslayabilir, kontrol arzusu ve egoizm gösterebilirler.
  Siyah: Karşı Durma, İnkar, Yok Etme
  Genel anlamda: Evren ve uzay boşluğunu temsil eder, siyah renklerin yokluğudur. Bazı kültürlerde bilgeliği temsil eder. Siyah şeytani bir renk değildir. Negatif anlamda şaşkınlık, karışıklık, üzüntü, kayıp ve yas tutma anlamları taşıyabilir.
  Kişilik: Siyah insanlar olayları kendi süzgeçlerinden geçirip değerlendirirler ve sistemlere uymayan şeylere karşı büyük direnç gösterirler. Bu sessiz bir karşı koymadır, büyük reaksiyonlardan önce gizli inatçılık güderler. İnandıkları şeyler için sonuna kadar uğraşır ve asla yılmazlar, ancak ifadelerinde hep bir parça yakınma, hüzünlenme ve hayıflanma saklıdır.
  Kahverengi: Yoğunlaşma, Telepati, Büyü, Şüphe, Hayvanlar
  Genel anlamda: Kahverengi, yeryüzü, toprak ve bir anlamda da dünyanın bereketliliğini temsil eder. Ev hayvanları, hayvanlarlada bağlantılıdırlar. Kayıp eşyaların büyü yolu ile bulunmasında, telepati ve tanıdıkların korunmasını temsil eder. Negatif anlamda kararsızlık, şüphe, enerji emmeye kadar anlamlar ifade edebilir.
  Kişilik: Kahverengi insanlar tanıdıklarına çok bağlıdırlar ve onları korumaya çalışırlar. Ev hayvanlarını sever ve bakarlar. Telepati özellikleri vardır. Koyu kahverengi kişiliklerde aşırı şüphe ve her konuda kararsızlık görülür ve genelde eneji tüketirler.
  Yeşil: Para, Şans, Hırs, Tutuku, Kıskançlık, Büyüme
  Genel anlamda: Parayı şansı, finansal alanda başarı, bereketliliği, hasadı ve iş birliğini temsil eder. Yeşil toprak elementinin rengidir ve gezegenimizin bereket ve verimliliğinin yanısıra hayatın kendisini temsil eder.
  Kişilik: Dengeli ve oturmuş, tabiatla barışık ve bağlantılı bir kişiliği temsil eder. İş ortamlarında grup çalışmalarına yatkındırlar, hırslıdırlar ve parasal anlamda şansları yüksektir. Hayırsever ve iyileştirme gücüne sahiptirler. Biraz kıskançtırlar. Koyu yeşil kişilikler uyumsuzluk, aşırı kıskançlık ve aşırı tutku gösterebilirler.
  Mavi: Barış, Sabır, Onur, Sadakat, Akıl, Gerçek, Mutluluk
  Genel anlamda: Su elementinin rengidir. Okyanus, uyku, alacakaranlık ve gökyüzünü sembolize eder.Açık mavi anlayış, sağlık, barış, mutluluk, ruhani uyanıklılık ve sabrı temsil ederken, koyu mavi depresyon, aksilik, talihsizlik ve düşüncesizce hareketi temsil eder.
  Kişilik: Mavi insanlar, iç huzuru ve dengesi yerine sakin, içten, samimi, onurlu ve anlayışlıdır. İnançlı ve derin duygulara sahiptirler, algılama güçleri keskindir. Sevdiklerine sadık ve inançlarına bağlıdırlar. Koyu mavi kişilikler içine kapanık, korku, endişe ve ihtiyatlı olma ihtiyacı hissederler, çok değişken tepkisel, depresif ve boyun eğici davranabilirler.
   
 6. 23 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : MeleklerKorusun
 7. herbaryum

  herbaryum Popüler Üye Üye

  Katılım:
  21 Kasım 2007
  Mesajlar:
  476
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  KREM

  Yarışma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çoğunlukla neşelidir. Güvenilir ve dışa dönüktür. Aşkı dikkatlice seçer , ancak çabuk aşık olmaz. Doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder
   
 8. 9 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : MeleklerKorusun
 9. nuray_dyn

  nuray_dyn mucizem 2 yaşında Üye

  Katılım:
  23 Ocak 2008
  Mesajlar:
  747
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  GRİ

  Çekici, hayat dolu, dost canlısıdır. Hayal gücü fazlasıyla yüksektir. Duygularını asla gizlemez, bazen bencil olur. Başkalarının gününü aydınlatır, doğru sözü doğru yerde söyler.


  ewt ya aynı ben.....
   
 10. 10 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : MeleklerKorusun
 11. Geveze

  Geveze Popüler Üye Üye

  Katılım:
  28 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.545
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  GRİ

  Çekici, hayat dolu, dost canlısıdır. Hayal gücü fazlasıyla yüksektir. Duygularını asla gizlemez, bazen bencil olur. Başkalarının gününü aydınlatır, doğru sözü doğru yerde söyler.

  İşte ben sositososito
   
 12. 11 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : MeleklerKorusun
 13. xinya

  xinya Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  157
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  ALTIN

  Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür.İnsanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. İlişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker
   
 14. 18 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : MeleklerKorusun
 15. PamukPrensesPathem

  PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

  Katılım:
  20 Haziran 2008
  Mesajlar:
  10.448
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  196
  yesıl cıktı bana uygun ya
  saol
   
 16. 18 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : MeleklerKorusun
 17. melek23

  melek23 bebeğim gel artık Üye

  Katılım:
  11 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  443
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  ALTIN

  Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür.İnsanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. İlişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker.


  benimkide buymuş arkadaşlar
  bakmışken eşimede bakıyım demi:)
   
 18. 18 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : MeleklerKorusun
 19. busejik

  busejik Yeni Üye Üye

  Katılım:
  16 Mart 2008
  Mesajlar:
  2.102
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  GÜMÜŞ

  Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay öğrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır
  walla dogru cıktı ...