Renkli lensle kullanılan solüsyonlar

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve cemre-fck tarafından 13 Haziran 2010 başlatılmıştır.

13 Haziran 2010
    Konu Sahibi : cemre-fck
  1. cemre-fck

cemre-fck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar 5 ay önce rainbow giallo kullanmaya başladım.Fakat zamanla rengi koyulaştı fotoğraflara bakıyorumda gerçekten baya fark var.Lens suyu bunda çok etkiliymiş
    Lens rengini açmak için hangi lens suyunu kullanmamı önerirsiniz ?

2. 13 Haziran 2010
  3. luxxor

luxxor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    103
    Canım lensin renginin koyulaşmasına çok şaşırdım çünkü ben de renkli lens kullanırken 2. ayın sonuna doğru rengi açılır iyice daha güzel durur. Ben genelde fresh care solüsyon kullanıyorum gözümü yakmayan nadir solüsyonlardan çünkü. Bir de ben her kullanımdan önce elimde yıkarım belki de o yüzden açılıyordur rengi arkalı önlü yıkamadan takmıyorum.

4. 13 Haziran 2010
  5. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sauflon all in one light veya solocare aqua deneyebilirsin...bunlar rengi daha açık yapıyor. lens suyunun lens renginde etkili oluşunu ilk keşfedenlerden biri olarak bunu söyleyebilirim.

6. 15 Haziran 2010
  7. cemre-fck

cemre-fck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çokçok teşekkür edrim sağoln

8. 15 Haziran 2010
  9. Biscuit

Biscuit Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    solo care en iyisi.

10. 15 Haziran 2010
  11. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    solocare renk açma konusunda sauflondan daha çok açıyor ancak rainbow lensleri de daha opak hale getiriyor ve içindeki gizli damarları ortaya çıkarıyor....yani rainbow sanki rainbow değilmiş de b&l nin geniş pupilli haliymiş gibi olmuştu..

sauflonda rainbowlar bildiğimiz rainbow dokusunda kalıyor..yani yarı şeffaf ve gözle daha iyi kaynaşan ve damarsız şekilde...ancak solocare kadar açmıyor..

başka bir önerim daha var...rainbow elite line ın hazel rengi yine giallo türünde bir lens ama giallodan gözle görülür şekilde daha açık...hazel rengini düşünebilirsin...hatta benim fotolarım vardı..gialloya çok benzediğini ama ondan daha açık renk olduğunu görebilirsin..gri, sarı ve yeşil karışımı duran bir lens.

Son düzenleme: 15 Haziran 2010