Renkli mi şeffaf mı?

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve MissLavinia tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : MissLavinia
  1. MissLavinia

MissLavinia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar ben lens yeni kullanmaya başladım. İlk önce şeffaf denemek istedim, markası Air Optix Aqua, çok rahat kullandım ilk denemem olmasına rağmen ve bundan sonra gözlük takmayı düşünmüyorum :1closedeyes: Ve şimdi renkli almayı düşünüyorum.
    Önce bausch lomb yıllık lenslerden almayı düşündüm ama pek önerilmiyor sanırım pek doğal bi lens değil.Burda bi topikde Rainbow marka lensin giallo rengini gördüm çok beğendim tam istediğim renk.Ama renkli lenste numaralı nasıl olur yani kullanmada zorluk yaşarmıyım, çok pörtler mi, çok tereddütte kaldım.İki kutu alınması gerekiyormuş 120 tlde az değil hani, boşa gitsin istemiyorum.Bide renkli lens kullananlarda çok yadırganıyor çevrede, ben kullanmaya başlayınca herkes kendi göz rengimin daha iyi olduğunu söylicek ama takmıcam guclubacismile
    Sarışınım,kendi göz rengimde bal rengi gibi resimde ekliyorum, bu resimde koyu çıkmış biraz bulanık ama :1rolleyes:

Yardımcı olabilir misiniz sizce ne yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ekim 2010
  2. 28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : MissLavinia
  3. MissLavinia

MissLavinia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    108
    Niye kimse cevap vermiyo ya :nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.