Renkli nemlendirici önerileri

Konusu 'Allık ve Renklendiriciler' forumundadır ve GaydiricubbatCemilem tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

11 Kasım 2009
    Konu Sahibi : GaydiricubbatCemilem
  1. renki nemlendirici nedir ?
    renkli nemlendirci,ciltteki renk tonlarını dengeleyen,fondoten kadar olmasada bir miktar kapatıcılığa sahip,cilde ışıltı ve aydınlık katan bir üründür..fondoten gibi gözenekleri kapatmaz,cilde bi zararı yoktur...
    Eğer günlük makyajda fond. kullanmak istemiyorsanız ama cilt tonum dengelensiz istiyorsanızzz:eek:
    buyrun efem buyrunnnnnnnnn

ışıltı ve aydınlık katma oranı çok yüksek bi nemlendirici,cildi dengelemesi de çok güzel ancak biraz yağlı olduğunu düşünüorm...yağlı ciltlerde istenmeyen görüntüere yol açabilir :)
    kapatıcılık oranı ise tabi ki fondötenle karşılaştırılamaz ancak cilt tonunu çok güzel bi şekilde dengeleyip,ışıltı kattığı kesin :) 83 tl..

hihoyyyt

dior ile arasında çok büyük farklar olduğunu düşünmüorm..bi çok noktada ortaklar...fiyatta bile 83 tl..

hihoyyyt

bu bi japon markasıymış ama dier ürünlerine de aşık oldumm:asigim:neyse eğer beyaz tenliyseniz (benim gibi) ve cildinizde renk tonlarını dengelesin ama ten rengini koyulaştırmasın istiyorsanız (benim gibi) ve biraz daha pembemsilik,daha fazla kapatıcılık,kalıcılık ve kadifemsilik istiyorsanız (benim gibi) eminim pişman olmazsınız :)

hihoyyyt

delikafadulden mac yani ne diyimki delikafadulden ben int.den okuduğum yorumlara ve swatchlara bakarak sölüorm ki van numero:asigim:sipariş vericem istiyorumdelikafaduldeneğer yakınınızda bir mac mağzası varsa oraya sığınınız delikafadulden

hihoyyyt

aydınlık ve ışıltı isteyen biriyseniz kesinlikle bunu edinmelisiniz...ışıltı katmakta 1 numara..laura mersier halt etmiş :) yağlı ciltlere önerilmezzzzz..fiyatını unuttum straw.dan bakabilirsiniz :)

hihoyyyt

eveeet clinique cildi yağlı,bölegesel yağlılıkta olur :) parlamaya sahipseniz ve matlaştırıcı bi ürün olsun istiyorsanız hiç durmayın ve buğday tenliyseniz beyaz tenlilere naynnn:)..fiyatı indirim döneminde 45 normalde 65 falan..

siz renkli nemlendiriciler hakkında ne düşünüorsunuz?
    hangisini kullanıyorsunuz,Memnunmusunuz?

a.s.

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Ekim 2010
  2. 11 Kasım 2009
  3. nihal_06

nihal_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler

4. 12 Kasım 2009
  5. :enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Aralık 2009
  6. 12 Kasım 2009
  7. gulsah_grafik

gulsah_grafik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bunu ilk defa duydum renkli nemlendirici hoşuma gitti gerçekten kullanan varsa yorum yaparsanız bende çok memnun olurum

8. 13 Kasım 2009
  9. tamam ben gidip alıcam sana yazarım artık yoldaş :roflol:

10. 13 Kasım 2009
  11. lucifern

lucifern LiLith.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kullananlar memnundu cok bende este nin kini kullanıyorum bende çok memnunum esteden. ama clinique tende memnun olanlar var

12. 13 Kasım 2009
  13. yüce insan delikafadulden teşekkür ederim ,alıcam ben de karar verdim :jeyyar:

14. 13 Kasım 2009
  15. lucifern

lucifern LiLith.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güle güle kullan canım al bencede cok guzel bu renkli nemlendiriciler yorumlaırnıda yazarsan sevinirz

16. 13 Kasım 2009
  17. nazalp

nazalp yemekcininmekani.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    luci cim esteninkinden memnunmusun
    herzaman kullanıyormusun
    kaç numarası var sende

18. 23 Aralık 2009
  19. ggirly

ggirly Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar slm, ben bu renkli nemlendiricileri yeni duydum, forum sayesinde:)
    ben de denemek istiyorum.
    peki bu renkli nemlendiricileri her gun kullanmak cilde zarar verir mi acaba?
    siz nasil kullaniyorsunuz? fondoten gibi sadece arada mi? normal nemlendirici gibi her gun mu?
    bir de benim cildim asiri yagli, gun icinde parlama da oluyor, ve bazi yerlerde de lufak ekeler var,o yuzden hem kapatici hem de yagöanmayi onleyici matlastirici bir sey olsun istiyorum, oneriniz var mi?
    nolurr yardim edin, onerilerinize cok ihtiyacim vaarr:KK43: