renkli rımeller

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve kivilcim tarafından 29 Aralık 2007 başlatılmıştır.

29 Aralık 2007
    Konu Sahibi : kivilcim
  1. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar siyah renk dışında kullandığınız farklı renklerderımeller varmı? özelliklede kahverengi rımeli çok merak ediyorum nasıl duruyor kullanan varmı..hep siyah kullandım şimdiye kadar ve artık değişik bir renk kullanmak istiyorum ve en çok da kahverengiyi merak ettim..nasıl duruyor sizce? bana güzel bir kahverengi rımel markası önerebilirmisiniz?

yokmu yani aranızda renkli rımel kullanan ya :KK43: kızlar kahverengi rımel alıcam yorumlarınızı bekliyorum hala :çok üzgünüm:

2. 30 Aralık 2007
  3. Z_e_n

Z_e_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    88
    Kıvılcım, çok esmer değilsen kahverengi rimel kahverengi kalem ile çok doğal duruyor. Ben bir süre kullanmıştım. Rimel olarak bourjois marka kahverengi rimeli tavsiye edebilirim.

4. 30 Aralık 2007
  5. <sermin>

<sermin> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben kahverengi rimel kullanıyorum.max factor masterpiece max.
    şimdiye kadar hiç bir rimelden bundan kaldığım kadar memnun kalmadığımı söyleyebilirim.gerçekten çok doğal duruyor.tavsiye ederim canımsengözlerimebaksanab
    bir de benim bir arkadaşım lacivert rimel kullanıyor.bazen çok hoş duruyor bazen de çok sırıtıyor gözünde,kullandığı kalemin farın rengiyle belli ediyor kendini.açıkçası ben o kadar tutmadım,doğallık her zaman daha ilgi çekici ve güzel derim ben:kahve:

6. 30 Aralık 2007
  7. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    çok sağolun kızlar hep merak ediyordum doğal dururmu diye vallahi çok sağolun..zen esmer değilim canım evet kumralım açık tenliyim ozaman daha iyi yakışır sanırım..rımelim bitmişti yeni rımel almayı düşünüyordum sayenizde kahverengiye karar verdim kıslarrr:))

8. 30 Aralık 2007
  9. Beltin

Beltin Guest

Bende lacüvert alamayı planlıyorum :KK70:

10. 30 Aralık 2007
  11. bebişiiiim

bebişiiiim Guest

ben kahverengi değilde mavı kullandım ama beğenmedım çok sırıttı bende belkı de mavı gözlü olmadığımdandır.

12. 31 Aralık 2007
  13. damlasss

damlasss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben turkuaz rimel kullanıyorum avondan almıştım mükkemmel duruyor herkes hayran kalıyor tabi turkuaz rimeli göz renginz koyuysa kullanın.

14. 31 Aralık 2007
  15. begxuxm_

begxuxm_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnmde bitti bnde kahve alırım blki maxfactor rimeli iyi derim

16. 2 Şubat 2008
  17. kkibele

kkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım bana mürdüm renginde rimeli olan bi marka önerebilir misin?renkli rimel arıyorum ama hiç bi yerde bulamıyorum bildiğim kadarıyla bordo ve koyu yeşil olanları da varmış ama hiç bir yerde bulamadım ben bu konuda bir fikri olan varsa paylaşırsa çok sevinirim yerimseniben

18. 4 Şubat 2008
  19. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben siyah dışında kahverengi ve avonun simli rimelini kullanıyorum güzel duruyo