renkli ultrasona girdim

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve kuru tarafından 4 Kasım 2009 başlatılmıştır.

4 Kasım 2009
    Konu Sahibi : kuru
  1. kuru

kuru Guest

dün doktora muayene ıcın gıttım.muayene sonrası bebege organ muayenesı dıye renklı ultrasona gırdım ay cok tatlı aynıı benım yüzüm gözüm dudaklarım yanaklarım tıpa tıp ben.tabı eşim çok bozuldu bu duruma hehe.ama çok güzel birşey cd hazırladılar resim verdiler.ücreti 100 ultrason 10 da cd için.çok zevklı tasıye ederım.azını açıyo parmaklarını sokuyor agzına...:KK46::nazar:

2. 4 Kasım 2009
  3. Elis

Elis Guest

ay cok guzel,ALLAH dogdugu,kucagina aldigin gunleride gostersin canim,,saglikli olsun iyisallah:Saruboceq:

4. 4 Kasım 2009
  5. ecetuba84

ecetuba84 Prenses ve prens annesi:) Üye

Beğenildi:
    1.217
    Ödül Puanları:
    238
    canım ne kadar güzel bir şey değil miopuyorumnanaktan...ben de kızıma hamileyken renkli ultrasona girmiştim her gün izliyordum görüntülerini..insan bir hoş oluyor izlerken...Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına verir inşallah...:Saruboceq:

6. 4 Kasım 2009
  7. beren34

beren34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım artık ultrasonlar zaten hep renki benim rutin kontrollerim hep dört boyutlu ultrasonda yani prensesimi ayrıntılı inceliyorum canım kaç aylık hamilesin kendine benzetmişsin ben daha benzetemedim 6 aylık hamileyim cd akşama kadar izliyorum çok tatlı hareketleri falan kayınvalidem abine benziyor dedi acaba gerçekten öylemi çok heyecanlıyım..

8. 4 Kasım 2009
  9. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    cnm berencım nerdesın sen ya ozlettın kendını.benımde 7 ayım bıtcek 3 gun sonra.allah hepımızın bebegını bagıslasın.kurucum allah tamamına erdırsın....

10. 4 Kasım 2009
  11. kuru

kuru Guest

7 aylık oldum işte.istanbulda dragos şifa hastanesinde çektirdim.ama yanlız video degıl sadece resım ? buda bana garıp geldı

12. 4 Kasım 2009
  13. beren34

beren34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben buralardayım askitom bebek çok iyi yeni kontrolle gittim bu arada ben acayip kötüyüm bu gripten dolayı rüyalarıma giriyor kızlar kuru sen ben ve çoğu hamile hastanede doğrucağız tamda kışın ortası salgın çok daha yayılacak b u arada birde gebeler tamamen riks altındaymış kusura bakma burda başka konu var ama sen şu anda açıksın diye yazıyorum sen ne düşünüyorsun kuru arkadaş bu konuda korkuyonmu aşı olmayı düşünüyonmu yada bize bulaşsa hastanede uygulanıcak yöntem bebeklere zarar verirmi offfff ya inan heveslerim gitti ..

14. 4 Kasım 2009
  15. nursenaa

nursenaa Guest

kızlar siz tecrübelisiniz size birşey sorabilirmiyim?10 haftalık gebelik karından bakılan ultrasonda kesin görülürmü?görünmeme ihtimali varmı?benim idrarda pozitif kanda negatif çıktı.emin olamadıım için doktora gittim.gittiğimde 10 hafta olmuştu tam.doktor baktı karından ultrasonla yok gebelik dedi.tekrar doktora gitmelimiyim sizce?yoksa olsa görünürmüydü ?kan testi güvenilirmidir?

16. 4 Kasım 2009
  17. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    nursenaa bence olsa gorunurdu ama sen yınede ıcın rahat etmedıyse baska bır dra daha gıt.hakkında hayırlısı olsun cnm....

18. 4 Kasım 2009
  19. beren34

beren34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım nursena birkere kan tahlili negatifse negatiftir çünkü ilişkiden 5 6 gün sonra bile kesin sonuç. veriyor ayrıca 10 haftalık bir gebelik resmen bebek yani kalp atışları bile duyulurdu ben 8 haftada duyuldu ama benim ilk gebeliğimde tahlilller pozitifti ama bebek kesesi yoktu boş gebeik ama bunu doktor anlardı yinede bir oluşum olduyğunu söylemişti doktorum yani ultrasonda ve kanda yapılan tahlilde kesin çıkardı....