Renuee (Ekstra Güçlendirilmiş Doğum Sonrası Çatlak Giderici)

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve misram tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

2 Mart 2009
    Konu Sahibi : misram
  1. misram

misram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doğum sonrası,çatlak onarıcı olarak etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.
    özellikle doğum sonrası çatlaklar için üretilmiş olan Renuee krem,cildinizin sıkılaşmasına veelastikiyet kazanmasına yardımcı olur.
    Başlangıçtan itibaren etkisini fark edeceğiniz ve dokuz hafta sonunda istemiş olduğunuz vücuda sahip olmak için Ekstra güçlendirilmiş RENUEE ideal bir çözüm olarak sizlere sunulmaktadır.
    Kalıcı çizgiler sonsuza dek gözden kaybulacak.Doğum sonrası çatlaklar veya kilo vermekten kaynaklanan çatlaklara bağlı çizgiler,siz ürün kullanımını bıraksanız bile geri gelmeyecek.RENUEE'nün etkisi klinik ortamlarda test edilmiş olup güvenilir etkiye sahiptir.
    Renuee tüm cilt tipleri için özel olarak üretilmiştir.Güçlü bileşenleri sayesinde,vücudunuz çatlaksız ve yumuşak bir görünüme en kısa sürede ulaşmaktadır.
    90 ml'lik bu krem,bir aylık kullanım için üretilmiştir

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Mart 2009
  2. 2 Mart 2009
  3. misram

misram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bu aralar televizyonda renuee ekstra güçlendirilmiş doğum sonrası çatlak giderici krem reklamları gösterimde.muhakkak sizlerinde ilgisini çekmiştir.eğer kullanan varsa paylaşımlarını beklemekteyiz.şimdiden ilginize teşekkürler.

4. 10 Mart 2009
  5. schengul

schengul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben aldım ama bugun denemeye baslıcam paylasırım senle gelısmelerı:))

6. 20 Mart 2009
  7. evanescence_ay

evanescence_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya benm ablamda ikiz doğurdu ve onun karnını görünce tüylerim düken düken oluyo lütfen bu kremi kullanan varsa yardımcı olsun lütfen

8. 23 Mart 2009
  9. gurbetcelebiyiz

gurbetcelebiyiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben kullandım ama tam sonuç alamadım sadece çatlaklarımı inceltti.

10. 28 Mart 2009
  11. spinernilsu

spinernilsu Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benımde cok catlagım varda kusura bakma bıraz bızı bılgılendırsen nekadar sure kullandın ve catlaklarının derecesı nekadardı acıklarsan cok sevınırım bosuna para vermeyelım ıse yaramazsa

12. 31 Mart 2009
  13. _strawberry_

_strawberry_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    738
    Ödül Puanları:
    113
    slm arkadaşlar.. ben kremi bugün sipariş verdim. kullanmaya başlayınca bilgi veririm size. benim çatlaklarım çok eski, ben de işe yararsa herkes de yarar sanırım inşallah sonuş iyi olur :Saruboceq:

14. 5 Nisan 2009
  15. Rafflesia

Rafflesia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    schengul kullanmaya başladığın yaklaşık 1 ay olmuş olmalı. bir etkisini gördün mü?

16. 11 Nisan 2009
  17. misram

misram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah işe yarar gelişmeleri arada bir bizimle paylaşırsan seviniriz.sonuç iyi olursa bende almayı düşünüyorum.inşallah kızlar inşallah...bari bu bir sonuç versede biz bayanlar biraz rahat etsek:hooray:a.s.

18. 11 Nisan 2009
  19. toxic_love

toxic_love Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benımde hamileliğimde karnımda ve göğsümde cok fazla catlagım olustu:KK43: renuee kremi bende kullanmayı dusunuyorum o yuzden öncelik olarak yorumlara bakmak ıstıyorum. kullanan arkadaslar lütfen sonucları bızlerle paylasırsanız cok mutlu olurum..