Resimdeki saç kesimi sizce nasıl yapılmış?

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve princess.17 tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : princess.17
  1. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

kızlar bana yardımcı olur musunz bu modelı bıkac qun once bı arkadasa bulmustum kk'dn benm cok hosuma qittiqi için qostermıstım ve sımdı ben bu kesımı yaptırmak ıstıyorum ama onlerı o kadar karısıkkı anlamakda zorlandım sızce bu kesım nasıl ne yapılmıs burda daha once buna benzer kesım yaptıranlar bana yardımcı olursanız cok sevinirim:1hug:

2. 8 Ağustos 2008
  3. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu sacı yaptırmıstım tesadüf eseri ama.. en tepeden baslıyo katlar ve katlar arasında bariz bi fark oluyo acıklık oluyo.. yani en tepe 7 cm se alt bi alttaki kat onun iki katı falan uzunluklta.. tepede zaten karman corman kesiliyo ( nasıl bi anlatımsa:) önlerde yana dogru taranabilecek sekilde kesilen percemler gerisi fön işi

4. 8 Ağustos 2008
  5. princess.17

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sence bu kızın sacı cok qur olduqu ıcın mı o kadar kalın durmus dedıqın aktlardan dolayı mı ?

6. 8 Ağustos 2008
  7. -xixxsxxixk-

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım simdi katlar cok fazla artı sacta baya uzun.. bide bu scta cok fazla krepe var spreyle kaldırılıyo yukarı. bide emolar cok kullanıyo bu sacı.. ben bayılıyorum sahsen.. ben bukadar kabarık kullanmamıstım.. kuaförde ancak biraz kabarttırmıstım.. bana zor geldi kullanmak.. ama gür sacta daha ii olur heralde benim saclarımda cok gür.. eger cok minyonsan ve sacların cok cılızsa olur mu bilmiyorum..

8. 8 Ağustos 2008
  9. princess.17

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yasasın o zaman saclarımı ben saten hep kabartırım hemde evde kendım cok kolay krepe hem kalıcı oluyo bnmkı spreyle sabıtlıyorum o zaman benm ıcın cok kullaıslı bı kesım olcak hemde sıradanlıktan kurtulcamay cok saolunnnn mjx

10. 8 Ağustos 2008
  11. princess.17

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hea bide kızlar arkalarıda mı cok katlı onun yada sadece tepe mı kısa

12. 8 Ağustos 2008
  13. -xixxsxxixk-

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkalarda katlı olursa daha hos durur yoksa tepede kus yuvası gibi kalır =) .. ama sen yine bu ve buna benzer sac kesimlerini göster kuaföre..

14. 8 Ağustos 2008
  15. princess.17

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben katlı kesm sacı sevmıyorum sadece tepeyı kısaltabilirim cok abes durur mu diqer yerler baya uzun cnku

16. 8 Ağustos 2008
  17. -xixxsxxixk-

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o zaman sacın arka taraflarınıda kabartarak kullanırsın.. bende katları pek sevmiyorum işin aslı.. hem begenmezsen önleri düzelttirip klasik kahkül formundada kullanman mümkün olur

18. 8 Ağustos 2008
  19. secret_girl

secret_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnde o emoların saçlarına çok özenmiştim bi arkadaş aynı ışığın dediği gibi dedi...bnde yaptırdım..gerçektn model öleymiş ama bnm saçlarım çok ince ve gür olmadığı için olmadı.saçmasapan oldu.eğer saçların resimndeki gibiyse hiç bozma derm cnm