RESİMLERLE DOĞUM içiniz kaldırmaya bilir

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cimcimebenim tarafından 29 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : cimcimebenim
  1. cimcimebenim

cimcimebenim Guest

2. 29 Temmuz 2006
  3. balerina

balerina Guest

Cimcimem Biri 15 Biri 8 Yaşinda 2 Kizim Var Bunlari Sezaryenle Doğurdum.ama Gözünü Açip Kapamak Herşeyin Bitmiş Olmasi Bu Resimlere Bakmaktan Daha Kolay Iiii.ayrica 10 Gün önce 3. Bebeğimin Karnimda 6 Aylik Hamile Iken Kalbinin Durduğunu öğrendim Ve 3 Gün Sancinin Sonunda Normal Doğum Yaptim Onunyaşamaksa Bu Resimlere Bakmaktan Daha Zordu.çünkü O Kadar Aci Sonunda Bebeğine Veda Ediyor Kollarina Alamiyosun.allahim Herkesin Yaşamina Hep Güzel şeyler Yaşatsin.
    Seni öpüyorum Eline Sağlik.

4. 29 Temmuz 2006
  5. MsscooL

MsscooL Guest

Balerina canım geçmiş olsun.Çok üzüldüm okuduğumda acını da kendime çok yakın hissettim.Daha önce ben de 2 kez bebeğimi kaybettim.Allah sabır, geride kalanlara ömür versin...

6. 29 Temmuz 2006
  7. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    balerinacım geçmiş olsun ve allah sabrını versin tatlım zor bir durum.
    benim henüz bebeğim yokta kısmetse normal doğum düşünüyordum bugüne kadarda bakmamakta direnmiştim normal doğum resimlerine ne yapacağım ben ya çok kötü görünüyor helede kesik atmaları ıııııııııııııı

8. 29 Temmuz 2006
  9. edirneli

edirneli Guru Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    308
    balerina geçmiş olsun allah diğer evlatlarına uzun ömür versin iyiki sezaryen varyoksa napardık

10. 29 Temmuz 2006
  11. cimcimebenim

cimcimebenim Guest

geçmiş olsun canım böyle üzülüceğini bilseydim açmazdım forumu özür dilerim :KK43:

12. 30 Temmuz 2006
  13. PANDORA_AMAZON

PANDORA_AMAZON Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    balerina canım geçmiş olsun ALLAH DİĞER ÇOCUKLARINA UZUN ÖMÜR VERSİN

14. 30 Temmuz 2006
  15. l_i_o_n

l_i_o_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmış olsun allah sana ve çocuklarına ömür versin en önemlisi allah sabır versin :KK43:

16. 30 Temmuz 2006
  17. balerina

balerina Guest

canım cimcimem hayır ben formun için demedim tatlım.yok ben zaten başka şey düşünmüyorumki bu ara hemde bunları görsün herkes ben mesala sezeryanı hiç görmemiştim.ikiside korkunç ama sen şunu farkettirdin ANNELİK BU ACILARA DEĞER.allahım herkese tattırsın kimseyide evlat acısı ile sınamasın.herkesin evladına sağlıklı ömür versin inşallah.ne olur beni yanlış anlama senin yüreğine sağlık.tatlım sağol.öpüyorum seni.

18. 30 Temmuz 2006
  19. balerina

balerina Guest

canım arkadaşlarım sağolun teşekkür ederim sizi üzmek değildi amacım.özür dilerim.bu konuda forum açmayı düşündüm ama yapamadım sağolun benimle paylaştığınız için iyiki varsınız.canlarım sağolun.