(Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Konusu 'Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar' forumundadır ve miss dior tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : miss dior
  1. miss dior

miss dior Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar bu sayfada en son satın aldığımız makyaj ürünlerini sadece yazarak değil resimli olarak da paylaşalım istedim.böylesi daha eğlenceli ve renkli olur diye düşünüyorum yerimseniben
    yabancı forumlarda bunu çok yapıyorlar ve çok eğlenceli oluyora.s bizde öyle yapalım ve kullandığımız ürümler hakkında yorum yapalım böylece merak ettiğimiz ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirizyerimseniben
  2. 26 Haziran 2008
  3. miss dior

miss dior Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ilk resim benden gelsin o zaman yerimseniben

ben en son lancome allık ve the body shop pudra fırçası aldım.lancome allıkdan çok memnun kaldım, gayet güzel renk veriyor ve kalıcı.
    body shop pudra fırçası ise çok kaliteli ve yumuşacıkyerimseniben
    evet kızlar sizin paylaşımlarınzı da merakla bekliyorum
  4. 12 Temmuz 2008
  5. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kimse birşey yazmamış buraya..
    canım güzel şeyler almışsn..pembe rengi sevmesemde bunun rengi güzel görünüyor..
    burdada body shop olsada bende alsam bisüür şey ama yok =(

sadece makyaj ürünleri değilde cilt bakımı filanda girsin bunun içine bence..herkes aldığını çekip koyarsa daha iyi bilgileniriz..şekli nasıl üstünde ne yazıo rengi ne demekten kurtulurz..

ama kimse ilgilenmiyor galiba :icecream:
  6. 13 Temmuz 2008
  7. almagester06

almagester06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yok yok ilgileniyoruz cicim de foto çekip koyamadım. ay bende bugün bir fırça ---iki maybelline ruj--- innova dipliner ve maybelline concealer aldım bide nastica takma kirpik :roflol: allahım türkan şoray gibi olcam galiba yakında:roflol:
  8. 13 Temmuz 2008
  9. almagester06

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar bu arada İNNOVA ve ART NET in fırçalarını öneririm kesinlikleeeeeeee hemdeeeee. valla bugün 9 milyona bi pudra fırçası aldım allık olarak da kullanıyor bodyshopla aynı. innovanın tüm fırçalrı var ve dehşet kaliteli üstelik çok kaliteli bi fırça çantasıyla birlikte. her parfümeride var. ben maskeleride fırçayla sürdüğüm halde hiçç yıpranmadılar. kocaman fondöten fırçası aynı zamanda maske fırçası 14 milyon ve SAMUR . ben artık bodyshoptan almıcam. içimde kalırdı yazmazsam :utangac:
  10. 13 Temmuz 2008
  11. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hayırlı olsun canım.:icecream:
    innova diplinerdan memnunmusun?
  12. 13 Temmuz 2008
  13. almagester06

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım baya baya kalıcı.ama dah güzel istiyosan lorealın de çok güzel ama 32 milyon ya yuhh dedim sanki dior alıyorum o fiyata straberryden alırım. benim gözler alerjik ondan başka kullanmıyorum o yüzden aldım 20 ye aldım menunum sayılır:1hug:
  14. 13 Temmuz 2008
  15. yeni gördüm bu başlığı :dance:

dior renkli nemlendiricimi çok seviyorum 2. bu sırnaşık şey
    body shop e vitaminli göz kremini bilmiyorum ilk defa denicem inşallah iyidir göz altı önemli sonuçta :bbo:
    bademli dudak kremini de bugun aldım dudaklarım çokk çatlamıştı sürdüm çok iyi geldi 1saat falan durdu çok farketti a.s
  16. 13 Temmuz 2008
  17. cnm göz altı kremi iyi dimi :sm_confused: çok kararsız kaldım onu alırken
    hafif morluk gibi şeyler var bende kapatıcı sürmek de istemiyorum belki iyi delir diye aldım
    sabah akşam mı kullanıyorsun canım :uhm:
  18. 13 Temmuz 2008
  19. Kiizlarrr bende gecen sali yeni makyaj ürünleri aldimm.. nelermi aldim durun siralayim tatlicadiarzu

Bourjois mascara (waterproof)
    Bourjois eyeshadow acik siyah
    Bourjois eyeshadow beyaz
    Shiny lipgloss
    Eyeliner

görünüsüme çok önem veririm yerimseniben