Resimli Makyaj Tekniğim! Hadi Kızlar Öğrenmeyen Kalmasın !

Konusu 'Özel Günler İçin Makyaj Önerileri' forumundadır ve SacDuzlestirici tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : SacDuzlestirici
  1. SacDuzlestirici

SacDuzlestirici Sabahın İlk Işıkları..... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba,öncelıkle yaklaşık 3 saatımı aldı :) makyaj yapmak değil de akşam güneşine denk geldiği için resim kalitesi düşük,onları yükleyip yazılı anlatım yapmak vede kendi evimde değilim bu yüzden malzemem az..nezamandır soruyorlardı makyajımı en iyisi paylaşayım bilmeyenler öğrensin istedim..bu benim günlük makyajım değil daha özel günler için bir makyaj.bu arada lensı makyajdan once takın benım lensım solotıca topazıo. umarım faydası olur kızlar..bu arada kaş kalemını unutmuşum kaş kalemınız yoksa kahve far kullanabılırsınız..vede kaşlarımı almadıgım ıcın dagınık gorunuyor ozur dılerım sempatiksalakcinni

ALLIĞINIZI SÜRDÜKTEN SONRA HAFıF BURUN UCUNA ALNA,DUDAK ÜSTÜNE VE BOYNADA DOKUNDURUN..
    THE END opuyorumnanaktan

photoshop dıyenler için dıyorumki :sagolun inanılmayacak kadar güzel bir cildım oldugunu bilmıyordum moral için süpersiniz!

( TOPLU MAKYAJLARIM 35 CI SAYFADA HEPSI DEILSEDE BIR KISMI ORDA ARKADASLAR)
    RESIMLERIMDEN ALINTI YERINE SAYFA NO ILE SORU YADA FIKRILERINIZI YAZARSANIZ SEVINIRIM...KISACA RESMLERIDEN ALINTI ISTEMIYORUM BEBEKLER

kardeş topiğim için lınk verıyorum burdada makyaj hıle ve puf noktalar paylaşıcam..http://www.kadinlarkulubu.com/makya...mirianadan-makyajda-puf-noktalar-hileler.html

Son düzenleme: 28 Ağustos 2010
  2. 19 Nisan 2010
  3. MoR.

MoR. Geçkalmışlık hissi... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Nude bir ruj ya da gloss kullanmak bu makyaj icin daha uygun bence.
    Sonucta ya gozler on plana cikmali ya da dudaklar, dogru olan bu.
    Siz gozleri tercih ettiginiz icin dudak makyajinda naturel tonlar daha hos bir goruntu olusturur.

4. 19 Nisan 2010
  5. SacDuzlestirici

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Herkese gıden ruj tonu farklıdır benım dudak zemınım kırmızı oldugu için açık renkler bende hoş durmuyor..elımdekı malzemeyle olanı gosterdım ayrıca..ya gozler ya dudaklar dıye bır ayrıntı yoktur..renk uyumu vardır...ornegın herkesın cok begendıgı arap makyajında oldugu gıbı herşey onplandadır tabı tarzınıza uymaz o ayrı..ayrıca ılk msjı yazan olaraktan bı emege saygı adına teşekkur etseydınız mutlu olurdum..

6. 19 Nisan 2010
  7. MoR.

MoR. Geçkalmışlık hissi... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Olumsuz olarak yazmadim zaten.
    Kendi fikrimi belirttim.
    Dudak - goz iliskiside benim uydurdugum birsey degil makeup artist'lerin gorusu.

Emeginize saglik, haklisiniz bunu belirtmem gerekiyordu.
    Ugrasip, yayinlamissiniz bir paylasim var sonucta ortada.

8. 19 Nisan 2010
  9. SacDuzlestirici

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    olumsuz olarak algılamadım canım..ama her makyöz yada makyörün kendıne özgu bır stılı var..ben kendı yuzume uygun olanını yaptım tesekkurler ılgıne boshayallersmile

10. 19 Nisan 2010
  11. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Miriana emegine saglik guzel bir paylasim olmus.Golgelendirme anlatimini deneyecegim her ne kadar daha once yapamasamda.
    Sana sormak istedigim birsey var.Benim cildim cok kuru,dus aldigimda krem surmessem korkunc gozukebiliyorum. Clinique marka yuz temizleme urunleri kullaniyorum.Fondoten olarak Loreal krem fondoten kullaniyorum ama yuzumde purussuz durmuyor. Kuruyor cildim hemen pul pul deri dokuntisi gibi cok kotu oluyor.Clinique fondoten de denedim ama olmadi,bir onerin var mi?

12. 19 Nisan 2010
  13. SacDuzlestirici

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tesekkurler canım,öncelıkle pullanma sorunun egzamaya donusmeden cildıyeye gorunmelısın bu kozmetık bır sorun degıl..kuruluk bendede var ama pullanma yalnızca bacaklarımda var..bebek yagı havuc yagı ıle banyo sonrası nemlıyken surup halledıyorum..
    clınıquenın hangı urunlerını kullanıyorsan yaz bana..senın alkolsuz aşındırmayan urunler kullanman lazım..ayrıca pullanma dışında ne problemın varkı temzleyıcı kullanıyorsun? sabunu hayatından cıkar ve gul suyundan yapılmış temızleyıcıler nemlendırıcıler kullan..gun içinde gulsuyu ıle tonıc yap yuzune..cıldındekı sorunu aşmadan her fondoten aynı sonucu verecektır..

benım fondotenım max factor elastıng..sen nemlendırıcı ıle karştırıp surebılırsın yuzune...

lutfen sorduklarıma cvb verde bı bakalım caresıne doktoru daıhmal etme ...

14. 19 Nisan 2010
  15. secosel

secosel hayatçokgüzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    süperrr

16. 19 Nisan 2010
  17. SacDuzlestirici

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    :kedi:a.s.

18. 19 Nisan 2010
  19. secosel

secosel hayatçokgüzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biliyormusun ben ömrümde hiç kendim makyaj yapmadım sadece rimel ve ruj.
    o yüzden bu paylaşımın hoşuma gitti bu arada makyajsız da çok güzel birisin..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.