Resmen evliyim ama, birinden hoşlanıyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve chelik tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

22 Aralık 2009
    Konu Sahibi : chelik
  1. chelik

chelik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bu günlerde bir sıkıntım var. nasıl başlasam bilmiyorum. Benim yaklaşık 1 yıl önce evliliğim bitti. Hala boşanma davam sürüyor. Eski eşimle hiç görüşmedik ayrıldıktan sonra. Çocuğum yok ve 26 yaşımdayım. Ayrılıktan sonra içime kapanıp kendimi hayattan çekmedim. Sosyal bir grubum var birlikte edebiyat ve güncel konular hakkında bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Güzel insanlar var o grupta. O gruptan birinden çok hoşlanıyorum. Uzun zamandır ilk defa birine bunları hissettim diyeyim. Çok kaliteli ve olgun birisi. Ben boşanma davam olduğu için kendimi sürekli çekiyorum geriye. Bazen msn den de sohbetlerimiz oluyor bu kişiyle. özel mevzulara girmiyoruz. Sanırım onunda hayatında birisi var. Belki o kişi de bizim gruptan bilemiyorum. Dediğim gibi kimse ile özel konulara girmedim o gruptan kimse ile. Hoşlandığım kişi ile de girmemeye çalışıyorum ama anlayamıyorum. Bazen onunda ilgisi var gibi geliyor bana. Ya da üstümemi alınıyorum anlayamıyorum. Tavırlarını davranışlarını anlayamıyorum. Ama, çok beğeniyorum onu ne yapmalıyım bana yardımcı olur musunuz? İlerisinde sorun çıkar belki bizim ilişkimizde o hiç evlenmemiş ama benim başımdan bir evlilik geçti.:çok üzgünüm:

2. 22 Aralık 2009
  3. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    başımdan bir evlilik geçti ama o bekar kısmına takılma. çocuğun yok sonuçta, bağlayıcı bir durum olarak.

ama eşinle resmen boşanmadan bence böyle birşeye kalkışma. hem etik olmaz hem de mahkemede kullanabilir.

4. 22 Aralık 2009
  5. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    flirt etmekte bir sakinca yoktur bence basindan bir evllilik gecmiste olsa yasin genc ve cocugunda yok o yüzden bu sorun olmaz diye düsünüyorum

6. 22 Aralık 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Biran önce boşanma davanızı sonuçlandırın..
    Daha sonra dilediğiniz kişiyle görüşün..
    Başınıza dert açılır eğer duyulursa,davanız uzar da uzar hatta tazminat bile talep edebilir eşiniz..

8. 22 Aralık 2009
  9. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Çok acelecisin..Hele bir boşan.

Onu tanımak ve onun da seni tanıması için olayları akışına bırak..
    Senden hoşlanıyorsa zaten bir şekilde adım atar ya da yeşil ışık yakar..

Zaten sen de boşanma davan bitmediği için tam anlamı ile rahat davranamıyormuşsun..

Yalnız şu da var; dul bir kadınla, hiç evlenmemiş bir erkeğin evlilik fikrine, erkek ailesi_Türk toplumu pek sıcak bakmıyor henüz..Yani bu tarz olayları duyuyoruz tabii herkes böyle değil genelleme yapmıyorum..

Yani şimdiden kendi kendine gelin güvey olma derim ben sana..Bekle ve gör..

10. 22 Aralık 2009
  11. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    belki ilgisi var ve yaklaşmamasının sebebi senin boşanma işleri biliyordur.....
    bilmiyorsa bile sana karşı bir ilgisi hoşlantısı olup olmadıgı henüz belli degil henüz emimn degilsin......
    o yüzden aranızdaki bu durum ne ilişki nede çıkma .......sadece belirsizlik.....
    ha sen yaklaşıcaksan yada ilerlemesi için adım atıcaksan önce boşan ......
    başındaki bu sorundan kurtul sonra yeni ilişikilere açık ol.......yada hoşladıgını belli et......

12. 22 Aralık 2009
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    "onun hayatında biri var" diyorsan uzak durman gerekmez mi?

14. 22 Aralık 2009
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Haklısın..Arkadaş ''sanırım onun da hayatında birisi var ama sormadım'' demiş..

Hayatında birisi yoksa ve de sana karşı ilgiliyse zaten o da sana adım atar dediğim gibi..

Sen hele bir boşan gerisi gelir ama şimdiden kendini hemen kaptırma, dereyi görmeden paçayı sıvama..derim yine sana.

16. 22 Aralık 2009
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    evet buda ayrı bir sorun.........bundanda emin degilsin.......dedigim gibi belirsizlik var .sen hoşlanıgın için mi acaba
    kendi kendine böyle düşüncelere giriyorsun..........belki duygusal bir boşluktasın ve onun davranışları sana farklımı geliyor.......
    eger o kişinin sana ilgisi sevgisi varsa hayatında da biri yoksa.....seviyorsa......bir şekilde sana gelir diye düşünüyorum.....

18. 22 Aralık 2009
  19. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    onun hayatında biri oldugunu nerden biliyorsun ??
    evlenip boşanman sorun olmaz bence hem gecsin hem cocugun yok...
    biraz zamana bırakmalısın bence...belki boşanma davan sürdügü için kendisini belli etmiyordur o kişi...boşandıktan sonra hersey daha netlik kazanacaktır
    hakkında hayırlısı olur inşallah