Restorex Şampuan Kullananlar...

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve DingiltereKralicesi tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : DingiltereKralicesi
  1. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar sitede tarattım ancak Restorex şampuan ile ilgili bir başlık bulamadım. Ama gözümden kaçan bir şey olmuşsa ve konu tekrarı yaptıysam özür diliyorum.

Ben saç dökülmesi yaşıyorum uzun bir süredir ve dermatolog doktorumun tavsiyesi üzerine bu şampuanı kullanmaya başlayacağım. Ancak almadan önce kullananların tavsiyelerini, yorumlarını duymak istedim. Kullanıp da sonuç alan oldu mu bu şampuandan acaba ?

Paylaşımlar için şimdiden teşekkürler a.s.​
  2. 23 Kasım 2008
  3. hanna

hanna Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet bende merak ediyorum eczacıyla bi konuşmuştum ama bunun serumu fln bioxin bioblas dercos aminexil sp94 ten vs daha iyi minoxidil ile kıyaslama fln yapmışlar dedi ama kendi sattığı için tam güvenemedim.Bide PROZINC diye bi şampuan var muallakta kaldım bende ne alsam diye...
  4. 23 Kasım 2008
  5. DingiltereKralicesi

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    vallahi doktorum bana dedi ki, serumları falan var, başka serumlar da var, onları sakın kullanma, bunu al dedi. sonuçta doktor, satan biri değil, ama yine de sormak istedim ama anlaşılan kullanan falan yok senağlama
  6. 23 Kasım 2008
  7. schnitCELL

schnitCELL £PİRELİ PİRELLİ GÜZELİ£ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hemşerim sonunda doğru doktoru buldun sanırım a.s...
    neden bu doktorlar böyle benneyaptımki benimde ilk gittiğim çam terebentinle badem yağı vermişti bide bioxin sampuan...zaten yağlı saçlarım daha çok döküldü yarardan çok zarara uğradım...2 aya yakın sabrettim sonra şimdiki doktoruma gittim enine boyuna baktı tahliller falan, şükür verdiklerinle toparlandım epey...
    eksik olan sey vucudunda tamamlanmaya başladığında sorununda kalkacaktır inan.ben etkiyi ancak gördüm çünkü.sabırlı ol canım
    yazmadan geçmek istemedim seni hemşerim naniknanik restorexi tedavinin ilk başında kullandım ben.doktor çok zarara uğramış saçların,yağlı olduğu için hergün yıka,1 kutu kafi gelir gelmezse 2ciye geç demişti.hakikaten saçımı ilk zamanlarda biraz toparladı ve yağlanma bayaa bi azaldı.ama benim tedavide kullandığım ilaca çok önem verdi doktor bazı yerlerdede yazmıştım pantogar adında bi ilaç bu...kandan beslendiği için saç bunu düzenli kullan kesinlikle 3 ay dedi.iğnelerde sana iyi gelicek bak gör...eksiklik tamamlanmaya basladığında sorun azalıyor...
    aklıma gelmişken b12 eksikliğinin tahlildeki adı ne??? bilmek istedim yeni bişey öğrendim çünkü senden ve merak ettim canım...
    tekrar geçmiş olsun bahçesine imrendiğim yerimseniben
  8. 23 Kasım 2008
  9. Senemciq

Senemciq Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    restorex ha...
    hala adı aklıma geldikçe delirecek gibi oluyorum yaaa
    saclarım bir aralar cok asırı dökülüyordu ve eczacıya danışarak restorex aldım
    1 ay kadar kullandım hala döküldü hala döküldü
    simdi baska bir sampuanı kullanıyorum şükür memnunum...
  10. 23 Kasım 2008
  11. DingiltereKralicesi

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bahçem sana feda olsun hemşerimmm yerimseniben

evet sonunda doğru doktoru buldum, ilk doktoruma gidip saçını başını yolacağım bana fayda yerine zarar getiren ilaçlar verdiği için :eek:klava:

B12 testi şöyle yazıyor,

hormon grubu
    örnek tipi : serum
    test adı : B12 vitamin

ben de sordum doktora şampuan ne için diye, onarır saçlarıı dedi, bunun serumları falan var sakın alma onları dedi. 2 tane B hapı ve haftada bir iğne vitamin iğnesi verdi, postu deldirdim anlayacağın kaydirigubbakcemile3

Ben de inanıyorum vücuttaki eksiklik giderilince sorunlar ortadan kalkacak inşallah :Saruboceq:

Teşekkürler paylaşımın için a.s.

Senemcix demek sende işe yaramadı şampuan ha :çok üzgünüm:
  12. 28 Kasım 2008
  13. DingiltereKralicesi

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar ben şampuanı aldım ve gün aşırı saçlarımı Restorex ile yıkıyorum. Saç dökülmem neredeyse durdu, normalde elime en az 3o-4o tel saç gelirdi, şimdi 1 bilemedin 2 tel saç geliyor. O kadar mutluyum ki 7 ay sonunda dökülmem durdu diye, Allahıma çok şükür.
  14. 29 Kasım 2008
  15. bende zeytinyağlı sabun ardından priorin şampuuanla yıkıyorum saçlarımı sampuanım bitince restorex sadece şampuanını kullansam etki eder mi acaba?
  16. 29 Kasım 2008
  17. DingiltereKralicesi

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    doktorum bana sadece şampuanını kullan, ampulleri de var sakın onlardan alma diye sıkı sıkı tembih etti. ondan ben sadece şampuanını aldım :uhm:
  18. 19 Aralık 2008
  19. DingiltereKralicesi

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ayyyyyy kızlarrr kullanıyorum ve malesef saçlarım çok kötü oldu, hani dikiş iplikleri karışır birbirine düğüm olur açamazsınız ya, aynen o hale geldi saçlarım, günaşırı yıkıyorum restorex ile ama malesef saçlarım çok kurudu, cansızlaştı, karman çorman oldu. o saçları açayım diye iyice dökülür oldu, kısacası bende işe yaramadı senağlama