Revigen Saç Dökülmesini Önleyen 60 Tablet

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  10 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  REVIGEN Dünya Sağlık Örgütü ve Komisyon E gibi Uluslar arası Tıp Kuruluşluarı tarafından etkinliği onaylanmış ve ilaç olarak sınıflandırılmış, kullanım dozları standardize edilmiş bitki ekstreleri ile saç folikülünün canlılığını ve aktivitesini sağlayan vitamin ve minareller ile güçlendirilmiş bir saç besinidir. Saç dökülmesinin engellenmesi ve dökülmüş olan saçların tekrar çıkması için anagen evrenin uzatılması, teleogen evrenin kısaltılması gereklidir. Anagen evre saç kökünün aktif olarak çalıştığı , saçların çıktığı, uzadığı ve kalınlaştığı dönemdir. Telogen evre ise saç folikülünün aktif olmadığı, uyku dönemidir ve saçlar incelerek, cansızlaşır ve dökülür. REVIGEN içerdiği aktif maddeler ile anagen evreyi uzatır, telogen evreyi kısaltır ve saç fölikülünü aktive ederek saç çıkmasını sağlar, dökülmesini önler.

  SAÇ DÖKÜLME NEDENLERİ

  BAYANLAR :

  •Hormonal dengelerde bozukluk –Gebelik menopoz dönemi

  •Stres, yoğun çalışma temposu

  •Yorgunluk

  •Yetersiz beslenme ve uzun süren diet

  •Kronik hastalıklar

  •Yaşlılık

  ERKEKLER :

  •Genetik yatkınlık

  •Hormonal nedenler, Dihidrotesteteron

  •Stres, yoğun çalışma temposu

  •Yorgunluk

  •Yetersiz beslenme ve uzun süren diet

  •Kronik hastalıklar

  •Yaşlılık

  Saç dökülmesin en önemli etken saçlı derideki kıl föliküllerine ( köklerine ) dihidrotestesteron ( DHT ) adı verilen molekülün toksik etkisidir. Bu molekül kıl föliküllerinde doğal olarak meydana gelmektedir. Bazı kişilerde bu molekülün çok fazla miktarda oluştuğu ve kıl föliküllüne kuvvetle bağlandığı görülür. Buna bağlı olarak saçlarda belirgin zayıflama , cansızlaşma ve dökülme ortaya çıkar. Bu nedenle saç dökülmesinin gerçek tedavisi saç föliküllüne zarar veren DHT molekülünün etkilerinin ortadan kaldırılmasıdır. Ancak bu tek başına her zaman yeterli olmamaktadır. Saç föliküllüne giden kan akımının arttırılması ve saçın büyümesi icin gerekli vitamin ve minerallerin saç föliküllüne verilmesi gereklidir. Tüm bu etkiler REVIGEN tablet ile sağlanır. REVIGEN’in içinde bulunan aktif maddelerden birisi olan Sereno repens doğal Tip I ve Tip II 5 alfa redüktaz enzim inhibitörüdür ve Sereno repens bu etksi ile Saç föliküllünün cansızlaşmasına neden olan DHT oluşumunu engeller. Bunun yanı sıra DHT’nin saç fölikülüne bağlanmasınıda engelleyerek saç fölikülünü DHT’nun etkisinden kurtarir. Bunun sonucunda saçlı deride telogen evrede ( uyku evresi ) bulunan föliküllerini anagen evreye ( büyüme evresi ) saç yapımını başlatır. Bu durum kendini yeni saç çıkması şeklinde gösterir. Saç telleri kalınlaşır, güçlenir ve aşırı yağlanma ortadan kalkar. Urtica dioica ile yapılan araştırmalarda da 5 alfa redüktaz enzim aktivitesinin baskılanarak DHT oluşumunun azaldığı gösterilmiştir. DHT etkisinden kurtulan kıl fölikülleri saç yapımı için iyi bir kan akımına ve saç için gerekli vitamin ve minerallere ihtiyac gösterir. REVIGEN’nin içindeki diğer bir aktif madde Gingko biloba vücutta ve dolayısıyla saçlı deride mikro sirkülasyonu arttırarak içinde bulunan vitamin ve mineraller ile doğrudan saç büyümesini hızlandırır, saç tellerini kalıntaştırır, canlı ve parlak hale gelmesini sağlar, saç tellerinin ömrünü uzatır ve dökülmesini engeller. Gingko biloba aynı zamanda güçlü antioksidan özelliği ile saç föliküllerinin serbest oksijen radikallerinden arındırılmasını sağlar ve kıl fölikülünü toksik etkilere karşı korur. Revigen içinde bulunan fitofarmasötik FGrape Seed Ekstresi, saç fölikülünün hücre çoğalmasını uyararak fölikülün anagen evreye geçmesini sağlar. Bunun yanında antioksidan etkinliği ile de foliküler oksiradikal dejenerasyonunu azaltarak fölikülün yaşam süresini uzatır. REVIGEN saç büyümesi ve canlılığı için gerekli olan çinko, demir, iyot, pantotenik, asit, biotin, folikasit, ile güclendirilmiştir.

  REVIGEN içerdiği vitamin ve mineraller ile;

  Saçın beslenmesini sağlar ve saçın sağlıklı olmasını sağlar.
  Dökülmüş saçların yeniden çıkmasını sağlar,
  Saç dökülmesini durdurur,
  Saçları gürleştirir, saç tellerini kalınlaştırır,
  Saçlı derideki aşırı yağlanmayı engeller,
  Saçlı derinin beslenmesini sağlar.

  Kullanım Şekli :

  Günde iki defa bir tablet kullanılmalıdır. Tabletler çiğnenmeden su ile alınmalıdır.

  Diğer Bilgiler :
  REVIGEN hem erkekler hem kadınlar tarafından kullanılabilir. REVIGEN yalnız saçlı derideki kıl köklerine etki eder. Vücut tüylerine ve bunların köklerine herhangi bir etkisi yoktur. Saç dökülmesini önlemek için en az 1 ay, saç çıkmasını sağlamak için en az 2 ay kullanılmalıdır. İstenildiği süre kullanılır. Kullanımı kısıtlayıcı herhangi bir durum yoktur. REVIGEN tamamen doğal bir üründür. İstenilmeyen herhangi bir yan etkisi yoktur. Her yaş grubunda yer alan kişiler tarafından kullanılabilir. Gebelerin kullanılması önerilmez.

  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
   
  Son düzenleme: 15 Ağustos 2010
 2. 21 Nisan 2011
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 3. zeliha1976

  zeliha1976 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  20 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  7
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  revigen'in hem tabletini hem de şampuanını kullandım ve çok memnun kaldım.şu an tekrar saçlarım dökülmeye başladı.revigen tableti yeni aldım, kullanıyorum.herkese de tavsiye ederim
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.