Revizyon Ameliyatı Planlayan Arkadaşlar Buraya

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve cevoo tarafından 31 Aralık 2009 başlatılmıştır.

31 Aralık 2009
    Konu Sahibi : cevoo
  1. cevoo

cevoo Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar Revizyon yani seconder rhinoplsty ameliyatı olmayı düşünüp doktor araştırıyoruz. Ama çok farklı topiclerde dağıldık. Benim gibi revizyon olmayı düşünenler doktor araştırmalarını edindiğimiz bilgileri, görüştüğümüz doktorlardan aldığımız izlenimleri burada paylaşabiliriz diye düşünüyorum.Böylece doğru kara vermeye bir adım daha yaklaşabiliriz.

2. 31 Aralık 2009
  3. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Doktor arayışındayım. Ameliyat olalı altı ay olacak. Yazın yeniden ameliyat olacağım. Şimdilik Emre ılhan beyle görüştüm hem mail hem telefonla. Ocak ayında gidip ziyaret edeceğim. Ya Nasip........

4. 31 Aralık 2009
  5. kayra_arl

kayra_arl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

6. 31 Aralık 2009
  7. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Sağol Kayra_arl cım grdik bişeyin içine işte, uğraşıp duruyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun...

8. 1 Ocak 2010
  9. Noname

Noname Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geçmiş olsun, yaşadığın tecrübe çok üzücü.Böyle insanların var olması insanın canını sıkıyor.Umarım iyi haberlerini alırız ilerde.Ben de ilk ameliyatımı olduğumda bu siteyi bilmiyordum.Burda paylaşılan iyi ya da kötü tecrübeler karar vermemizde yardımcı oluyor.

10. 1 Ocak 2010
  11. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Teşekkür ederim arkadaşım...

12. 1 Ocak 2010
  13. kellyr

kellyr Guest

merhaba cevoo, ben de ocak ayının sonunda emre beye revizyon ameliyatı olacağım. benim burnumda da eğrilik var .doktora söylediğimde kesinlikle bana öyle geldiğini, çok düzgün olduğunu söyledi. ancak burnumda devisayon var ve bunu gittiğim bütün doktorlar söyledi. benim sadece burun ucumu ameliyat edip ( burun ucumda çukurlar açarak ) üst kısmının çok güzel olduğunu söyledi. ancak deviasyon ve et büyümesi olduğunun farkında bile değildi. ya da işine öyle geldi. anlayacağın bu doktor arama ve revizyon ameliyatı olma sürecinin ne kadar zor olduğunu biliyorum ve seni çook iyi anlıyorum. ama emre beye çok güveneceksin yüz yüze görüşünce. seni de beni de bu dertten kurtaracağına inancım tam. umarım en yakın zamanda sen de kararını verip ameliyatını olup mutlu olursun. sevgiler...

14. 1 Ocak 2010
  15. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Ameliyatın çok yakınmış. Kolaylıklar diliyorum sana. ınşallah harika bir sonuç alırsın... Süreci paylaş bizimle:) Her tecrübe izlenim önemli malum...

16. 1 Ocak 2010
  17. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar ayın 16sında Emre beye muayene olmayı planlıyorum. Sonunda göreceğim Emre beyi.....Bakalım neler söyleyecek...Çok merak ediyorum.

18. 1 Ocak 2010
  19. Noname

Noname Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Emre Beyle maill yoluyla görüşmüştüm, çok ilgili bir doktor gibi gelmişti bana.Ben de yüz yüze görüşmek istiyorum ama uzun süredir vakit ayıramıyorum.Umarım herşey gönlünce olur.