Revizyon burun ameliyatı için kaburgadan kıkırdak alınanlar yazabilirmiii lütfen!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve isla tarafından 23 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : isla
  1. isla

isla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar,benim burun ikinci ameliyat olacak, birinci ameliyatımda burundan fazlasıyla kemik alınmış olduğu için kaburgamdan kıkırdak alınıp düzeltilecek burnum...o nedenle çok endişeliyim kaburgama bi zarar gelirmi diye ..burnu düzeltecez derken kaburgamdanda olmak istemiyorumm:KK43:
    kaburgasından kıkırdak alınan arkadaşlar bi şekil bozukluğu,ağrı ve buna benzer bi şikayetle karşılaştınızmı...inanın çok korkuyorum bu ameliyattan

2. 26 Temmuz 2010
  3. yasmin_84

yasmin_84 minik kuşum Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    ben 2.ameliyat için çapaya gittim aynı şeyleri söyledi korkumdan başka doktorlarla da görüştüm ünlü plast.cerr.fatih dağdelen bile gerek görmedi şimdi haseki den bi doktor gelip özel de yapıcak salıya görüşmem var ameliyat için fikir vericek :teselli:

4. 26 Temmuz 2010
  5. isla

isla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    geçmiş olsun cnm senin şimdi sonuç olarak kaburgadan alınması gerektiinemi karar verildi yoksa gerek yokmuymuş

6. 26 Temmuz 2010
  7. yasmin_84

yasmin_84 minik kuşum Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    tşk.canım yalnızca çapa kaburga istedi 9 doktorla görüştüm gerek görmedi.üniversiteler devletten fazla para alabilmek için ameliyatı zor olduğunu gösteriyomuşohaoldumsmilesenden kaburga isteyen doktor kim.başka doktorlarla görüşüp fikir aldınmı?

8. 26 Temmuz 2010
  9. isla

isla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm ben iki dktorla görüştüm muayenehanelerinde ikiside kaburgadan kıkırdak gerekli dediler ama fiyat konusuna gelince kaburgadan alsada almasada aynı fiyata yapacaklardı zaten ameliyatı zorluk derecesine göre diilde, ikinci ameliyat olmasından dolayı ilk ameliiyata göre daha fazla oluyor tabi ücret

10. 27 Temmuz 2010
  11. lonelyy

lonelyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende mayıs sonunda 2. ameliyatımı geçirdim ve kaburgamdan kıkırdak alındı. ilk bir hafta sırtım çok ağrıdı özellikle ilk 3 gün.. Daha sonrasında problem yaşamadım.. Tabii şekil olarak memnun değilim.. Umarım siz neticeden memnun kalırsınız.

12. 28 Temmuz 2010
  13. isla

isla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok geçmiş olsun cnm neden memnun deilsin burnun şekli düzelmedimi :KK43:
    bende çok yakında ikinci ameliyatımı oluyorum ama çok korkuyorum bu ameliyattan

14. 28 Temmuz 2010
  15. lonelyy

lonelyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet malesef şeklinden memnun değilim burnumda eğrilik vardı önden sola doğru görünüyordu ama düzeltemedi, üstelik burun ucum daha düşük oldu..

16. 28 Temmuz 2010
  17. doluanay

doluanay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Lonelyy revizyonunu kim yaptı.bende olucam

18. 30 Eylül 2010
  19. pinkgirl16

pinkgirl16 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm sakıncası yoksa doktorunu öğrenebilir miyim? ben de olcam, çok mutsuzum. Ve korkuyorum ikinci birincisinden kötü olur diye. Bi de kaburga kemiğe oturuyo mu nasıl oluyo o kısmı anlamadım sonra burnumun ucunda kaburga belli olmasın.. korkuyorum teşekkürüler