revizyon için aynı doktara mı gidilmeli

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve gsmpy tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

16 Ocak 2010
    Konu Sahibi : gsmpy
  1. gsmpy

gsmpy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 5 ay önce burnumu yaptırdım ama çok kötü oldu yamuk ayrıca ortada kemik var doktorum kemik erir ama yamukluktan şikayet edersen gel yazın düzeltelim dedi.sizce tekrar aynı doktora mı gitsem?ben ona güvenmiyorum artık o kadar baştan sağma olmuşki burnum...siz ne dersiniz sizce ne yapayım?ücret almaz heralde çünkü onun hatası ama sırf ücret almıycak desek bile ki sanmam ona gitmem mi gerekir offff yani düzgün yapabilir mi sevgili prof doktorum

2. 16 Ocak 2010
  3. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallah canim bende zevizion olcam ama kesinlikle ayni doktorda bidaha olmam...ama herkez kendisi bence bilmeli güvecin kalaisa bence gittme yada baska doktora git ve onun ne diyeceine bak...ondan sonra bidaha karar verebilirsin....

4. 16 Ocak 2010
  5. cevoo

cevoo Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim burnum da berbat oldu...Doktordan paramı geri aldım ve şimdi başka bir doktora revizyon olucam...Aynı doktor revizyon yapmayı teklif etti ama ben o hatayı bir kere yaptım..Bana göre ilkinde ciddi hatalar yapılmışsa ikincisinin iyi olacağının garantisi şansa bağlıdır...Ama burun ameliyatları tekrarlandıkça başarı şansı düşen ameliyatlar ne yazıkki...Yine de sen bilirsin tabii...

6. 16 Ocak 2010
  7. gsmpy

gsmpy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    paranı geri mi aldın?vay be nasıl oldu anlatsana..

8. 16 Ocak 2010
  9. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Avukatımla ihtar yolladım canım. Sonrada tutuştu, çünkü yaptığı hata bariz ortada...Bir kaç gün sonra avukatla görüşüp parayı yolladı...Dava etsem parayı kat kat alcağımı biliyordu...E bide gazetelere çıkacak...Göze alamadı anlıycan hayatım...Yanına bırakmadım yaa ohhh!! Canıma değsin...Benim çektiğim sıkıntıları parayı vermesi de telafi edemez ama olsun herkes yapabildiği işi yapsın değil mi? Onun doktor olmak neyine ki? Resmime bakarsan anlarsın...O resmi kaldırmıycam kimse yanılıp ona yüzünü emanet etmesin..Aman!!!

10. 17 Ocak 2010
  11. mostmore

mostmore Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence güvenmiosan kesinlikle olma aynı doktora..heleki para vermemek için yaptırcaksan sakın..hayatımda yaptığım en büyük hata paraya kıyamayıp aynı doktora yaptırmam oldu..bak hala bitmedi çilem çekiorum.. öyle cesaretim vardıki şimdi eser kalmadı...

12. 17 Ocak 2010
  13. Carina

Carina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk doktoruna güvenmiyorsan bence 2. alternatif doktor tercih etmelisin..

14. 17 Ocak 2010
  15. wishy

wishy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar, 4 ay önce bir ameliyat geçirdim ve berbat oldu. Psikolojim yerlerde.
    acaba ne tür bir yola başvurduğunuzu öğrenebilir miyim?
    burada yazmak istemezseniz, özel mesajla ayrıntılı yazışalım

çok zor durumdayım, ben yarık dudak ameliyatı oldum ve 2 minik sorunumu 8 soruna dönüştürdü,
    binbir zahmet verdiğimiz para da boşa gitti, sosyal ilişkilerim de,

yardımcı olursanız çok sevinirim,

hiç kimsenin benim yaşadıklarımı yaşamaması dileklerimle
    sevgiler

16. 17 Ocak 2010
  17. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Canım öncelikle verdiği hasarı belirle, başka bir doktora giderek...Sonra git bir avukata sana bu doktora gönderilemk üzere ekte raporun da bulunduğu bir ihtarname hazırlasın. Zararının ve daha sonraki ameliyatının karşılanmasını iste, bir bedel belirle, göndersin avukat ihatrnameyi..O sana geri döner zaten emin ol..Ödemezse dava açarsın, dava sonucu tazminatla beraber alırsın zararını.. Ben yine yardımcı olurum sana elimden geldiği kadar...

18. 17 Ocak 2010
  19. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Şunu da belirteyim arkadaşlar, estetik ameliyatlarda doktorla sizin aranızda istisna-eser sözleşmesi oluşuyor..Yazılı sözlü bir sözleşme olması farketmez, siz doktora bu iş için para ödeyerek, o da bu işi yaparım deyip yüklenerek zaten bir sözleşme oluşuyor aranızda...Yani siz işveren o işiyapan oluyor. Estetik ameliyatlarda istenilen var olandan elbette iyi bir sonuç almak olduğu için, sizi varolandan daha kötüye sürüklemesi doktorun, kendi hatasıdır ve bunu her şekilde telafi etmek zorundadır.. Yani benim araştırmalrımdan ve avukatımdan öğrendiğim bu...ınternetten de estetik ameliyatlarda istisna eser sözleşmeleri diye aratırsanız daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz...