revizyonda en iyi dr kim??????

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve birdbeakk tarafından 21 Eylül 2010 başlatılmıştır.

21 Eylül 2010
    Konu Sahibi : birdbeakk
  1. birdbeakk

birdbeakk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar sizce revizyon burun ameliyatinda en iyi dr kim sizce??? 3. burun ameliyatimi olacagim ve revizyon ameliyatlarinda iyi bi dr ariyorum. ilk ameliyatlari guzel yapmasi bana hic birsey ifade etmiyor. revizyon olup da memnun olan ya da revizyon fotolari gorenler yazarsa cooook sevinirim.

2. 22 Eylül 2010
  3. haletiruh

haletiruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim gördügüm sitede genel olarak barış çakır ve emre ilhan öneriliyo revizyon icin. bende revizyon icin doktor arastırıyorum. barış çakırın revizyonuna simdiye kadar denk gelemedim sitede, cevoo diye bi arkadasın resimlerini gördükten sonra, yeterli parayı toplayabilirsem ilk gidecegim isim emre ilhandır. kelebeketkisi diye bi arkadasın revizyonunuda emre bey yapmıs, bence sahane olmus burnu. baska bi arkadasta ankarada serdar öztürk le görüsmüs, kendisi icin sitede olumlu yorumlar var hep ama hic resim yok. serdar beyde ona genelde revizyon icin geldiklerini söylemis.. istersen bi arastır. insallah aradıgın doktoru bulabilirsin en kısa zamanda..

4. 27 Eylül 2010
  5. pinkgirl16

pinkgirl16 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok mutsuzum bana acil bi şekilde istanbulda en iyi revizyon yapan doktor ismi önerir misiniz

6. 28 Eylül 2010
  7. cevoo

cevoo Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108

Canım İnşallah en kısa zamanda ameliyatını olursun...Ben revizyon düşünen herkese doktorumu yani Emre İhanı tavsiye ederim...Ben 7 ay bitiyor ve çok memnunum..Fotolarıma bakabilirsiniz..Herkese açık albüm....

8. 28 Eylül 2010
  9. haletiruh

haletiruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkürlerrr, insallah.. ayrıca albümünü herkese acık yaptıgın icin cok tesekkürler , sayende emre beye güvenim kat kat arttı.

10. 28 Eylül 2010
  11. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Canım sende İnşallah en kısa zamanda kurtulursun bu sıkıntıdan hayırlısıyla...Herkes için bunu diliyorum...

12. 29 Eylül 2010
  13. paschar

paschar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende baktım albumune cok gusel olmuş emre bey başarmış bence:)) şimdi ben bburdan herkese seslenioyorum arkadaşlar aşırı büyük aşırı kötü bir burnunuz yoksa ameliyat olmayın bakın güsel sonuçları oldugu gbi pek cok da kötü sonuclar olabiliyor bi dunya insan orjinal burnum daha iyidi keske olmasaydım dio işin psikolojik boyutu apayrı maddi boyutundan bahsetmiyorum bile ben böle düşünüyorum ayarıca forumda da insanları ameliyat olmaya özendirecek mesajlar yazmayalım... sagduyulu olalım lütfen...

14. 29 Eylül 2010
  15. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Canım öncelikle sana teşekkür ediyorum..Ancak gerçekten burnu ile sorunu olmayan birinin bu siteyi keşfedeceğini ve mesai harcayıp hiç aklında yokken özeneceğini sanmıyorum...Kemerli kocaman bir burnu olunca insanın ve dilediği gibi poz veremiyorsa fotolarda ya da başkaları tarafından bir kaç kere can sıkıcı şekilde eleştrildiyse bunu epeyce bir problem edip çare aramaya başlıyor..Yani durduk yere olunmuyor bu ameliyatlar ve gerçekten sorunu yoksa insanın burnuyla böyle bir forum sitesinde bu başlık altında vakit harcaması pek olası değil..Benim başıma gelense başta bahsettiğim gibi kocaman kemerli artık kompleks haline getirdiğim bir burnum vardı ve iki kere yanlış doktor kurbanı oldum..Şimdi herkesle paylaşıyorum ki deneyimlerimi ve resimlerimi, benim gibi hayatı alt üst olan çare arayan insanlar bunun bir çaresi olduğunu bilsinler ve korkmasınlar..Ben o psikolojiyi çok iyi bilirim..Çare aramak ve en ufak bir bilgi kırıntısına yaşanmış bir deneyime bile ihtiyaç duymak...Çok zor...Umarım böyle sıkıntı yaşayan arkadaşlara yardımcı olabilmişimdir..Ancak benim üzerimden bakın bu halede gelebiliyor diye insan, sağduyu çağrısı yapmanız ve ders vermeniz pek hoş olmamış...Çeken bilir..Kimse durduk yerde kendini bu hale getirtmez..Ben cesurca en çirkin halimin fotolarını bile koyuyorsam buraya birilerine faydası olsun diyedir..Bakıp bakıp ibret alıncak bir durum olsun diye değil..Önemli olan hikayenin mutlu sonla bitmesi ve bu mutlu sona pek çok insanın ihtiyaç duyması ve olabileceğine inanmak istemesidir...

16. 26 Ekim 2010
  17. buseankarada

buseankarada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar revizyonda en iyi doç dr serdar öztürk bence.ben ameliyat olmadan cok arastırdım ve kendisine ameliyat oldum sonuctan cook memnunum.

18. 27 Ekim 2010
  19. invictus

invictus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kizlar Ankara da onerebileceginiz bir doktor var mi?