Rezene çayı

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve casser tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : casser
  1. casser

casser öğrenci anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar,
    Oğlum son 1 haftadır tamamen başka bir çocuğa dönüştükötükedihüsoGeceleri uyumuyor bende bugün milupanın rezene çayını aldım bir umut belki biraz uyur diye.
    Kullanıp faydasını gören oldumu?Sizlerin bebeklerde bu dönemlerde huysuzmu?Dişmi çıkarıyor huymu değiştiriyor anlamadım.Allahım ben öğrenci anne olucam nooolur bebişim biraz daha uslu olsuuunbenneyaptımki

2. 24 Ekim 2008
  3. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım milupanın gece çayını kullanıyorum rahatlatıyor oğlumu.humananınki de iyi idi.rezene yerine gece çayı alsan daha iyi olurdu.ama inşallah faydasını görürsün.hem sen de içebilirsin.sütünü arttırır rezene.

4. 30 Ekim 2008
  5. bujimenekse

bujimenekse oglusum kocişim herseyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba baynlar benımoglum 2.5 yasında ama o dönemler de bende rezene kullandım hem saglık acısından hemde rahatlatıyooo bence kullanın zaten bana da doktorumuz önermıstı :1rolleyes: :1rolleyes:

bıde tam dıs cıkarma zamanı cook normal huysuz olmasıı rahatlatmak ıcın dıs jellerı var onlardan da kullana bılırsın :teselli: :teselli: :teselli: