Rezene ile Selülite Son

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve dj_oznur_0106 tarafından 3 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : dj_oznur_0106
  1. dj_oznur_0106

dj_oznur_0106 sweet_lady Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Selülit genç, yaşlı, şişman, zayıf yani kadınların % 90 ının şikayetçi olduğu ortak bir sorun. Selülitlerinizden mi şikayetçisiniz? O halde Bacak bakımı ve selülitlerden büyük ölçüde kurtulmak için aşağıdaki karışım tam size göre. İşe yarayacağını göreceksiniz.
    ------------
    Yarım tatlı kaşığı zeytinyağı, yarım tatlı kaşığı susam yağı, 9-10 damla biberiye yağı, 12 damla kekik ve 9 damla portakal yağını karıştırıp banyodan önce selülitli bölgelere masaj yaparak iyice yedirin. Yarım saat kadar bekledikten sonra saf ipek bir kese veya normal bir kese ile selülitli bölge kızarıncaya kadar iyice keseleyin daha sonra sabunlanmadan ılık suyun altında duş alıp banyodan çıkın. Üç günde bir tekrarlayın. Selülitlerinizde gözle görülür iyileşme göreceksiniz.

2. 3 Ağustos 2007
  3. EU1

EU1 Guest

ya bacim iyi guzell de ben nerden bulam biberiye yagini susam yagini portakal yagini hele bide saf ipek lifini,turkiyede olsam gider alirim kapali carsidan.ama burda nerdeee,ben en iyisi selulutlerimle yasamaya devam edimm.sagol canim paylasimin icin,

4. 5 Ağustos 2007
  5. ozge72

ozge72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımcım haklısın ama sen de orada lahana bulabilirsin... lahanın suyunu katı meyve sıkacagında sık, hem bir bardak ic her gun hem de bacaklarına sür... sen yaptın mı dersen? ben lahanayi hic sevmem :1no2::1no2::1no2: ve bu muthis tarifi uygulamam o yuzden imkansiz gbi bisi.. :çok üzgünüm: ama uygulayanlar cok memnunlarmis...

6. 5 Ağustos 2007
  7. TopraginKIZI

TopraginKIZI Guest

tulp canim hollandada oturuyosun sanirim ben almanyada oturuyorum reform haus deniliyo oralardan bulabilirsin, yada eczanelere sorabilirsin..
    Ben sana latince ismlerini yazayim..
    Zeytin yagini bilrisin zaten:)

Susam Yağı
    Oleum Sesamum indicum
    Sesame Oil

Biberiye Yağı
    Oleum Rosmarinus officinalis
    Rosemary Oil

Kekik Yağı
    Oleum Thymus vulgaris
    Thyme Oil

Portakal Yağı
    Oleum Citrus sinensis
    Orange Oil

8. 5 Ağustos 2007
  9. EU1

EU1 Guest

10. 5 Ağustos 2007
  11. EU1

EU1 Guest

topragin kizi almanyanin neresinde oturuyorsun,hani bu dedigin reform evi hangi sehirde var,benim tanidiklarlar frankfurtta eger oradaysa getirticem,yardimci olursan sevinirim

12. 5 Ağustos 2007
  13. EU1

EU1 Guest

canim sagol ben de senin gibi lahanayi hic sevmem,anlattigin tarifi duymustum,ama zayiflamak icin,hatta hayatimin hatasini yapip 3 gun icmistimm,iggrenncti.ayrice kabiz yapiyor.

14. 5 Ağustos 2007
  15. TopraginKIZI

TopraginKIZI Guest

Canim Reformhaus her sehirde vardir ben Hollanda sinirina yakin Mönchengladbach var belki duymussundur orda oturuyorum Frankfurt da vardir Reformhaus tanidiklarina sor bakalim.. Ben kendim bazi yaglari Türkiyeye izine gittigimde aldim daha baslamadim denemeye:)

16. 7 Ağustos 2007
  17. EU1

EU1 Guest

sagol canim ben bi arastirayim bakim,bulursam ve denersem sizede tavsiye edicem

18. 8 Ağustos 2007
  19. TopraginKIZI

TopraginKIZI Guest

Rica ederim canim gelismelerden haberdar et bende baslayinca paylasicam:)