Rezerv arttırımı ve Yumurta Kalitesi Hak. Bilgi LÜtfen

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve Tiny tarafından 7 Nisan 2010 başlatılmıştır.

7 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Tiny
  1. Tiny

Tiny Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    33. yaşındayım ilk tüp denemem 225 puregon 150 menogon ile 9 yumurta toplandı. 6 sı kalitesiz imiş. 3 ü mikroenjeksiyon ile döllendi. ama bugün 3.gün olmasına rağman istenilen bölünme olmadığı söylenildi. yarın karar günü olacak. fakat ümit vermediler. bende araştırmalarımda dhea , L-carnitine ve Dong Quai ilaçların rezerv arttırımı ve kaliteli olmasında etkili olduğu yorumlarını okudum. kullanılmasını tavsiye eder misiniz? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

2. 7 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,önce sonucu bana bir yazın transfer oldunuzmu?Şu anda o ilaçların kullanılmasının bir faydası yok.Belkide bütün bu ilaçlara ihjtiyaç kalmayacak gebe kalacaksınız.Bir sonuçlar belli olsun.Sonrasına bakarız.Sevgiler

4. 8 Nisan 2010
  5. Tiny

Tiny Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba mustafa bey, bugün arandım 1. yumurta gelişmiş ve transfer edildi. grade kaç olduğunu tam anlayamadım ama ümitsiz olamayın dediler. bu ilaçları bu tedavi için sormamıştım olumsuz olursa diğer tedaviye başlamadan önce kullanmam yumurta kalitesine katkı yapar mı öğrenmek içindi. doktorumun söylediği , yumurta kalitelerimin iyi olmadığı idi, bize süprriz oldu dedi. güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.