Rfleli sa kumrala evirmek iin yardm=)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Sorcha tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

24 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Sorcha
  1. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Kızlar...Benim saçım röfleli.Diplerim kestane.Saçımı ne renge boyarsam kumralı elde ederim?Çikolata kahve yapsam nolur?

2. 24 Ekim 2009
  3. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    koyu kumral deneyebilirsin kahve tonlarına azda olsa yakın duruyor röfleni kapatmak istiyorsan, yada kumral istiyorsan orta kumral denemelisin ama orta kumral kapamaz röflelerini

4. 24 Ekim 2009
  5. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim arkadaş yaptırdı zaman geçtikçe röfleli kısımlar iyice açıldı dipler farklı renk oldu sürekli boyatması gerekiyor ama çok yıpranmış saçları

6. 24 Ekim 2009
  7. Sorcha

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Mesela kapatmaz derken aktıkça geri çıkar anlamında mı? Yoksa hiçbi renk vermez anlamında mı?Evet koyu kumralı bir denemeli.

8. 24 Ekim 2009
  9. denizjc

denizjc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benimde sarı saçlarım ve platin röfleli.
    bende çikolata kahve yapmayı düşünüyorum ama çok yandı saçlarım bidaha boyatmicam sizce ne kadar açılır rengi ne olur röfleler tekrar cıkarmı ortaya

10. 24 Ekim 2009
  11. happy85

happy85 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    123
    bende röflenin üzerine kahve tonu boyadım kapansın die çok güzel oldu baştan ama şimdi baya açıldı dipler koyu uçlar açık kumral gibi oldu..Çok da koyu renge tümden boyamak istemiyorum bi daha boyamam demiştim ama bende her an tekrar boyatabiliirim:)

12. 25 Ekim 2009
  13. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benimde saçlarım sarıydı. ben koleston ayışığı kahve ile açık kumral ı karışrırarak boyadım.ve çok güzel bir kahve regi çıktı ortaya. tavsiye ederim. ilgilenenler olursa tam olarak boyaların numaralarınıda özelden yazarım.yalnız saçım baya bir sarı olduğu için ilk seferde karamel gibi bir renk aldı.o da güzel ama benim saç diplerim baya bir çıkmıştı ve saç dipimdeki renk ile diğer bölge arasında bariz renk farkı oldu ve aynı gün 2 kere aynı boyalarla boyadık. böylece istediğim tonda kahveyi yakaladık. ama diğer arkadaşların dediği gibiş akma yapıyor. belki bu hafta bir kez daha aynı şekilde boyayabilirim

Son düzenleme: 25 Ekim 2009
  14. 27 Ekim 2009
  15. Sorcha

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Teşekkür ederim cvplar içinnn=) çok sağolun ilk çikolata boyayıp sonra karamel boyayacağım=)