Rflenin stne ac olur mu acaba?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve LiLey tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

28 Eylül 2009
    Konu Sahibi : LiLey
  1. LiLey

LiLey Guest

kızlar ben bir ay evvel koyu kumral boyayıp üzerine röfle yaptırdım ama ısınamadım bu röfleye
    çünkü saçımı arkaya tarayıp toplamayı seviyorum bu yüzden diplerim yani tepemdeki koyu tutamlar kötü görünüyor gözüme. .
    (aslında en başta koyu kumrala boyadığım için kötü oldu normalde kumral saçım)
    kendi kendime renk açıcı sürsem nasıl olur sizce
    palette koleston falan
    deneyen var mı bunu
    saçı yakarmı kötü bir renk çıkarmı

2. 28 Eylül 2009
  3. seseda

seseda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    bence sen birsey yapma değiştrmek istiyorsan kuaföre danıs.pişman olabilirsin çünkü.açıcı biraz sakat iş

4. 28 Eylül 2009
  5. LiLey

LiLey Guest

canım aslında ben denemekten korkmam ama bu sefer röfle üzerine sürecem biraz sakat bir durum olabilir dediğin gibi.belki daha önce deneyen vardır arkadaşlardankaydirigubbakcemile3

6. 28 Eylül 2009
  7. LEYLA10

LEYLA10 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kısa süre bekletirsen bence birşey olmaz .kuaförde aynısını yapacak sonuçta.bende kuaförün açamam dediği saçı paletteyle açtım çokta güzel oldu

8. 2 Ekim 2009
  9. aaslikose

aaslikose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende az önce kuaföreden geldim.. röfle vardı karamele boyatmak istedim başta açıcı sürdü çok hoşuma gitti bi hafta kullanıcam sonra gidip karamele boyatıcam ama sen kendim yapıcam demişsin bilemiyorum nasıl olur:S