Rimelsiz De Güzelim Diyenler Buraya!

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve Miracle* tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Miracle*
  1. Miracle*

Miracle* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm kizlaarr=)
    yaklasik 2ay once kirpiklerimin seyreldigini ve de gucsuzlestigini fark ettim..
    hayatim boyunca hic kiskanc biri olmadim ama o zamanlarda kirpikleri gur ve uzun olan herkesi kiskandim ( erkek arkadasimi bile :eek: ) . her gun rimel suruyor ve de kirpiklerimi kiviriyordum.. kendi kendime bir karar verdim ve rimelsiz disari adimini atmayan ben su son 2ayda toplasaniz 3kez rimel surdum.. 2ay boyunca kirpiklerime badem yagi ve hint yagi surdum. bu yaglar gercekten faydali kizlar.. ama sabirli olmak gerek a.s
    bu sure boyunca sabrettim ve hic rimel kullanmadim .. 15gun sonra farki gordum !
    kirpiklerim canlanmis ve biraz uzamislardi :dance: simdi ise aradan tam 2ay gecti ve de kirpiklerim cok daha sagliklisırnaşık şey dun gece yilbasi partisine giderken bile inanin rimel surmeye bile ihtiyac duymadim..
    simdi hepinize sesleniyorum.. bugun 2009'un ilk gunu ve de yeni yilin ilk gunleri yapilan islerin devamini getirmek daha kolay olur a.s
    " rimelsiz yapamam " diyen kizlar.. var misiniz rimelsiz de guzel oldugunuzu herkese gostermeye =) ?
    " varim " diyenler bugunden itibaren rimellerini daha az kullanmaya baslasin.. ve bir sure rimeli hayatlarindan cikarmaya calissin. kisa bir sure sonra kirpiklerinizin canlandigini fark edeceksinizyerimseniben unutmayin ki onlarin da biraz canlanmaya ihtiyaclari var.. hep rimel hep rimel olmaaaaaaaaz kiii sırnaşık şey

2. 1 Ocak 2009
  3. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    ben de hemen badem yağı alacağım ve sürmeye başlayacağım teşekkürler canım:))

4. 1 Ocak 2009
  5. Miracle*

Miracle* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hint yagini da tavsiye ederim canim ben hem kaslarima hem de kirpiklerime surdum ve cok faydali olduyerimseniben

6. 1 Ocak 2009
  7. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    ay yok ben almiyim :ecrin_bebek:
    kim ne derse desin rimel ve sürme olmadan çöp atmaya bile çikmam delikafadulden

8. 1 Ocak 2009
  9. EU1

EU1 Guest

rimel gerçekten mahvediyor sanırım kirpikleri :çok üzgünüm:
    çok umursazdım ben rimeli aslnda, fondoten/pudra dışında tüm makyaj malzemelerini kullanırım, ama rimeli unuttuğum bile olurdu, son birkaç aydır hergün sürüyorum ve kirpiklerim azalmış gibi geliyor bana :çok üzgünüm:
    anneme bu hint/badem yağını söyledim tutturdu gözüne kaçar zarar verir diye yaa
    göze kaçsa bir zararı var mıdır acaba benneyaptımki

10. 1 Ocak 2009
  11. Miracle*

Miracle* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanirim senin kirpiklerin guzel ve gur kirpiklerin var canim. eger oyleyse bence de deneme.. ama iste oyle diilse bi sure ara vermek gerekiyo:eek:

12. 1 Ocak 2009
  13. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Evde olduğum için sadece dışarı çıkarken makyaj yapıyorum, rimel kullanmayı seviyorum ama kirpiklerim biraz uzun olduğu için birbirine yapışıyor, onuda kurumuş rimel firçam ile ayırıyorum, rimel kullanıpta yapışan kirpikliler aklında bulundursun. Çok fazla makyaj yapmadığım içinde kirpiklerimin sağlıklı olduğunu düşünüyorum...hihoyyyt
    Çöpe bile bakımlı çıkıyor bu hatun yaw...kaydirigubbakcemile3

14. 1 Ocak 2009
  15. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

hint yağını bilmiyorum hiç denemedim ama,
    badem yağıı süper gürleştirip uzatıyor bir haftadır düzenli kullanmadığım halde,
    sonuç mükemmel,
    benim kirpiklerim çok gürdür normalen,ama geçen ocaktan sigara yakarken,
    kirpiklerim yandı:çok üzgünüm: senağlama
    inanılır gibi değil ama oldu çok üzüldüm Allahtan tamamen yitirmedim,
    ama çok kısaldılar yanınca,
    bende badem yağını kirpiklerime ve kaşlarıma uyguladım,
    gerçekten işe yaradı toparlandı kirpiklerim:lepi:
    eğer hint yağıda iyise onuda sürerim,
    bide rimel de çok zara veriyor kirpiklere,hele kaliteli değilse,
    döküyor inceltiyor resmen..:nazar:

16. 1 Ocak 2009
  17. Miracle*

Miracle* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    malesef gercekten de mahvediveriyor.. ben de senin gibi son bi kac yildir her gun suruyordum ama 2ay once kirpiklerimin ne kadar azaldigini ve cilizlastigini gorunce daha fazla surmeye devam edemicemi fark ettim..
    kulak pamuguyla surunce kacmiyo.. ola ki kacti bademyagi gozu biraz yakiyo ve bulanik gormene sebep oluyo ama yikayinca biseyin kalmiyo =)

18. 1 Ocak 2009
  19. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    pilarım kacınca yakıyo feci sekilde delikafadulden
    dikkat etmen lazım :eek:

kirpiklerimi çok seviyorum evet canım :asigim:
    hergün makyaj yapiyorum
    makyajımı cıkarmadan gunluk bakımımı yapmadan yatmıyorum
    haftada 1- 2 gece kirpiklerime saçlarım için kullandıgım bakım yagini sürüyorum
    bitmiş rimellerimden birinin icini tertemiz yıkadım, yag kattim
    yatarken rimel gibi sürüyorum kaşlarıma kirpiklerime kaydirigubbakcemile3
    çok faydasını goruyorum delikafadulden

herilt kızıııım :icecream:
    40 derece ateşle acile kaldirilirken bile sağlık karnemden once rimelle sürmemi getirtirim anneme :eek: