Rinoplasti ve yolculuk

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve bianco tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bianco
  1. bianco

bianco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ameliyat olacağım yer (tabi cesaretimi kaybedip vazgeçmezsem) ve yaşadığım yer baya bir uzak, bununla beraber, çok sonradan gelişen bir uçak fobim var.

Otobüsle en az 15 saatlik bir yolculuk yapmam icap edecek:1no2:

Ameliyattan 20 gün sonra yola çıkmamın bir sakıncası olur mu acaba?

Ameliyat sonrası uçak veya otobüs yolculuğunun bir tehlikesi var mı?

Teşekkürler.

Son düzenleme: 27 Mayıs 2009
  2. 27 Mayıs 2009
  3. cilek.35

cilek.35 Guest

neeeeee 2o gun sonramıdelikafadulden

cnm ben ertesı sabah 10 saatlık yolculuk yaptım otobusle bişey olmaz zaten antıbıyotıklerın erkısıyle bol bol uyuyosun 20 gun dediğin ne yaa benım 27.gün bugun ve 1 aydır koşturuyorum öyle ağır bi ameliyat değilki bu
    basınçtan dolayı uçağa binmen sakıncalı eger doktor raporu goturursende bazı havayolu sırketlerı senı oyle alcılı ve mosmor gorunce zaten almıyorlar ucaga ama alanlarda olabılır şans meselesi sonucta korkunc bı goruntun olmasına ragmen kendını iyi hissediosun

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Mayıs 2009
  4. 28 Mayıs 2009
  5. bianco

bianco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

a.s. çook teşekkür ederim..yolculuk uzun olunca oturmaktan herhangi bir ödem olur mu acaba endişesi içindeydim..bu arada size de geçmiş olsun.

Son düzenleme: 28 Mayıs 2009
  6. 28 Mayıs 2009
  7. honey86

honey86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim hic korkma ben yurtdisinda yasiyorum, burun estetigi icin istanbula geldim pazartesi ameliyat oldum ve ctesi ucakla isvicreye geri döndüm... Bende pek morluk olmadi zaten, burnumda bir bandajla geri döndüm.. Tabi doktorum her ihtimale karsi bi belge yazdi ucaga binebilirim diye.. O yüzden ne ucaktaki basinctan nede otobüs yolculugundan korkma derim :)) hersey gönlünce olsun

8. 29 Mayıs 2009
  9. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim doktorumda ameliyat olup 3 gun sonra bile ucak yolculugu yapan hastalarim vardi demisti, demekki mumkun,
    ama bir baska doktor, en az bir haftaydi sanirim (umarim yanlis hatirlamiyorumdur) hava basinci nedeniyle komplikasyonlarin olusabilecegi icin yolculluk yapmamamin dogru oldugunu soylemisti, ama mecbur ise doktorla gorusulmesi gerektigini soylemisti.

otobusle gidip gelmede bence sorun yok, ama burnun hassas cok dikkat etmelisin, onca insan cantali birbirine carpan surtunen vs vs burnuna carparlar vurdururlar yani dikkat etmek gerek kalabalik yerlerde.

10. 29 Mayıs 2009
  11. bianco

bianco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Verdiğiniz cevaplar için çoook teşekkür ederim. Merak ettiğim diğer bir husus; yazılarınızda operasyon sonrası hemen yolculuktan behsetmişsiniz, peki alçı nezaman alındı? Yani bandajları gittiğiniz yerlerde mi açtırdınız?

Anlayamadım:eek:

12. 29 Mayıs 2009
  13. masummasal

masummasal Guest

cnm çoğu dr alçı değil atel kullanıyor ve oda beş ila yedi gün arası alınıyor,atel alındıktan sonra seyahat edilebilir

14. 29 Mayıs 2009
  15. bianco

bianco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar , verdiğiniz bilgiler için çook teşekkür ederim... sevgiler

16. 29 Mayıs 2009
  17. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktorum hastalarinin alcisini (gidenlerin yani) gittiigi yerdeki doktorlarinin cikardigini soyledi, dr un yalancisiyim :) yani

18. 4 Haziran 2013
  19. yolii

yolii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun yolculuklar için en az 10 gun