riskli gebelik

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gelincik3381 tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : gelincik3381
  1. gelincik3381

gelincik3381 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şu anda 24+4 haftalık hamileyim..ne yapcamı şaşırdım geçenlerde kontrole gittiğimde doktor bebeğimin beyninde kist olduğunu söyledi fakülteye sevk yaptı ...sonra özele gitttim hemen korktuğum için o da ege tıpı önerdi fakültede bakılmalı dedi beyninde sıvı fazlalığı var dedi...daha çok korktum hemen eşimle izmire gittik ege tıpa orda da pazartesi gelmelisiniz sabahtan dediler iyice kötü oldum bi an önce öğrenmek istiyodum ne olduğunu ne olacağanı..... şifa hastanesine gidip orda baktırdık onlar biraz rahatlattı beyninde büyük değil ama damar genişlemesi var dediler ultrasondakiler doğum doktoru ise riskli bi gebelik bu fakültede gözetim altında olması lazım dedi .........iyice kkafam karıştı şu anda çok kötüyüm ne yapcamı ne düşüncemi şaşırdım korkuyorum ....bu iknci hamileliğim korunuyoduk ama hamile kalmış iki yaşında da bi kızım var allah uzun ömürler versin ona ....inşallah allahım bu bebeğime de oğluşuma da sağsağlim kavuşturur ...allahım herkesin yardımcısı olsun kimselere dermansız dertler vermesin

2. 7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : gelincik3381
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim çok geçmiş olsun. Yaşadıklarını ve hissettiklerini çok iyi anlıyorum. Bende 31 haftalık hamileyim. 2 hafta önce kanamam dolayısıyla hastanede yattım ve öldüm öldüm dirildim erken doğacak ve bebeğim sağlıksız olacak diye. Benim yaşadıklarım seninkinin yanında hiç kalır ama. ınan o kadar üzülüyorumki böyle şeyler okuyunca. allah şifalar versin inşallah. Yavruna sağ salim kavuşman dileklerimle.......