Rize'de doğum yapacak var mı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve gerekli tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : gerekli
  1. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam kızlar Rize' de doğum yapan ya da yapacak olan var mı?

2. 6 Aralık 2008
  3. EU3

EU3 Guest

selam canım bende rizedeyim doğurucam ama daha hamile kalamadım :eek:kaydirigubbakcemile3

4. 6 Aralık 2008
  5. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

Anlıyorum cnm.. Hayırlısı olsun inşallah.. Peki hangi doktoru düşünürdün desem ssaçmalamış mı olurum? Rize de yeni sayılırım. Her doktorun seveni de var sevmeyeni de. Esasında ilk başta Gül Hanım a başlamıştım. O İ^stanbul'a gidince Bülent Bey'e karar verdim. Şimdilik memnunum ama... Bakalım artık nasip kısmet...

6. 6 Aralık 2008
  7. EU3

EU3 Guest

Aslında bende rizede yeni sayılırım 3 yıldır burdayım ..Gül hanıma ben daha önceden gitmiştim .Ne yalan söyleyim o dr beğenmedim hiç ..
    Bence rizedeki en iyi jinekologlar (kadın doğumcu) Bülent demir ve Suat hasgörenn
    Diğerlerini hiç saymıyorum çünkü çevremde duydugum kadarıyla en ıyılerı bu saydıgım 2 dr .Benim eltim devlet hastanesinde kadın dogum bolumunde sekreterlık yapıyordu.Onun edindiği tecrubelere göre Bülent bey ve suat beyy canım .Ama bende eğer düşünseydim ikisi arasında kararsız kalırdım.Önümüzdeki ay bende bülent beye Şar hosbitila muayneye gidicem :):1rolleyes:Sende gelişleri yazarsın :)

8. 6 Aralık 2008
  9. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

İşin açıkcası ben de Gül Hanım a çok talep var diye gitmiştim. Çok da içime sinmemişti. Aklımda hep Bülent Bey vardı. Hastaya yaklaşımı çok güzel ve öngörülerinde yanılmıyor. Şimdi senden de bunları duyunca içim rahatladı biraz. Çok sağol cnm. Güzel haberlerinin bekliyor olacağım inşllahkaydirigubbakcemile5

10. 6 Aralık 2008
  11. EU3

EU3 Guest

:dance::dance:sağolasın canım inşallah sende melegını saglıcakla kucagına alırsın ınsallahhha.s.

12. 6 Aralık 2008
  13. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Amin inşallah cnm. Allah razı olsun

14. 23 Ocak 2009
  15. eda53

eda53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar
    Benim doktorumda bület bey

Hastalarına karşı çok ilgili ve detaylarına kadar anlatıyor...

Bended adet düzensizliği vardı diane 35 kullandım ama hapı bırakınca adet olamiyorum olamayıncada polistik over kistleri olustu.3 aydaha diane 35 kullanmamı söyledi son hapım bitiyor gidicem tekrardan yumurtlama hapına başlatacağını söyledi.Bakalım hayırlısı inşallah burdan bilgi veririm size...

Allaha emanet olun

16. 24 Ocak 2009
  17. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım evet Bülent Bey gerçekten çok iyi ama canımı sıkan mevzu epidurale çok sıcak bakmıyor...Umarım hayırlı haberler alırsın. Gelişmeleri bekliyorum...a.s

18. 24 Ocak 2009
  19. eda53

eda53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İsteyen hastalarına uyguluyor sanırım,Çokta net bilmiyorum o konuda doğrusu...

Teşekkürler cevapladığın için,bakalım işte hayırlısı bi gideyim yazarım size burdan şuanda bülent bey e güveniyorum ama olumlu sonuç alamazsam şehir dişına çıkmayı düşünücem...

Allaha emanet ol canım