Roaccutan kullandım ama yeniden sivilce çıkıyor :(

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve cgl tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : cgl
  1. cgl

cgl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar merhaba bnde aranıza yeni katıldım bn gecen sene bu zmanlar roaccutan kullanmaya başladım 5 ay kadar kullandım sivilcelerden kurtulmuştum ama son bı aydır önce alnımda ufak ufak pütürler çıkmaya başladı şimdi ise agrılı ama başı olmayan sıvılcelere dönüyo o pütürler şakaklarımdan çeneme doğru yayıldı moralim çok bozuk hani kurtarıodu ilaç sivilcelerden :KK43:

2. 8 Şubat 2009
  3. cgl

cgl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnm gibi bu sorunu yaşayan var mı aranızda

4. 9 Şubat 2009
  5. ezgim112

ezgim112 oğluşum abi oluyor Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    slm bende 9 ay kullandım ma aradan 1 1 buçuk sene geçmeden tekrar uzak uzak başlıyo ama yüzümde hala sivilceler var

6. 9 Şubat 2009
  7. sevgi_kartal

sevgi_kartal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    canım merhaba roacutune ilacı kullanıpta tekrar dan sivilcesi çıkanları duydum.tekrarlama ihtimaili var.bende kullandım 2 ay bırakmıştım. ama aradan 1 sene geçti sivilcelerim çok azdı tekrar verdi buğün doktar bana şimdi yine kullanıcam sonuna kadar bakalım ne olucak

8. 10 Şubat 2009
  9. cgl

cgl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende gittim bugun doktora ama bu sefer benzamycin ve cleocin t verdi :KK43: bu ilaçların pek işe yaramadığını duydum bakalım nolacak CADIARZU

10. 10 Şubat 2009
  11. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    evet canım,bu ilaçlar pek işe yaramıyor,yani bende yaramamıştı.Kendimi bildim bileli sivilcem olur.Ergenlikte berbattı zaten.3 kez kullandım,6'şar ay roaccutanı.Etki etmedi diyebilirim.Şuanki aklım olsa kullanır mıydım bilmiyorum.Yıllar geçti,izler biraz var. Tek tükte olsa hala çıkar sivilcelerim.

12. 11 Şubat 2009
  13. hazal.

hazal. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bir yıldır sivilcelerimle ugrasıorum kükürtlü sabun ve tonik kullandım arap kızı kremi imex
    ve duydugum hersei yaptım arkadaşın verdigi tarcın limon karısımı o bu hersei denedim ama bi tanesini kurutuyorsun bi tane yanından cıkıyor care yok 1 aydır hersei bıraktım dokunmuorum banyodan sora sdce lifle cok hafif dogal sabunla köpürtüyorum ve inanılır gbi degil ama baya bi azaldı kızarıklıklarıda gecti bence en iyi si ugrasmamak artık bıraktım sizde deneyin

14. 11 Şubat 2009
  15. kornelya

kornelya Elvin&Elvan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende roaccutan kullandım 1.5 yıl önce, ilacın 5 ay boyunca yan etkilerini çekmekten başka hiç bi işe yaramadı. azalır gibi olan miktar, bıraktıktan iki ay sonra eskisinden daha beter duruma geldi. aslında kullanılmadan önce bir kaç kez düşünülmesi gereken bi ilaç. yan etkisi çok olduğu gibi geri dönme ihtimali de çok. ben hemen hemen bir aydır imex sabun ve kremini kullanıyorum. hem cildimin rahatladığını hissediyorum hem de sivilce ve pütürler oldukça azaldı.

16. 12 Şubat 2009
  17. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben sekiz ay kullandım ve bir daha çıkmadı bence tedavi için 5 ay yeterli bir süreç olduğuna inanmıyorum

18. 17 Şubat 2009
  19. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben de bekarken yaklaşık 7 ay boyunca kullandım. rengim açıldı, yüzüm çok güzel oldu. ve bir daha hiç sivilcem çıkmadı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.