roaccutane

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve wild_blonde tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1 Eylül 2009
    Konu Sahibi : wild_blonde
  1. wild_blonde

wild_blonde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar çoğumuz bu ilacı kullandık yada biliyoruz.bu ilacı kullanıp ta memnun olan ve olmayan arkadaşların bahsetmesini istiyorum.Roaccutane kullnıp ızleri gecen yada dahada artan kişiler var mı?Benim 5-6 yıllık sivilce izlerim yani kahverengi lekelrim var.Sayısız doktora gittim ve ilaç denedim.modecessol ,contractubex, expigment, acnelyse, bepanten ve daha dolu şey..mafoldumbenlekelerini geçirmiş arkadaşlar varmı.lütfen bana yardımcı olun:Saruboceq:[/B][/B]

2. 1 Eylül 2009
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

4. 1 Eylül 2009
  5. wild_blonde

wild_blonde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
  6. 2 Eylül 2009
  7. nnnnnn

nnnnnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım kullanmadım ama etkisini bi arkadaşımda çok net gördüm kızın sırtı yüzü iltihaplı sivilcelerle doluydu ve sakal gibi. Kız doktora gittikten sonra başladı ilaca ve şu an yüzü bebek cildi kadar pürüssüz. Ama yan etkileri olan bir ilaç ve doktor kontrolü hariç kullanmamalısıın doktor karaciğer tahlili fln istiyor çok basit kullanılan ya da verilen bir ilaç değil

8. 2 Eylül 2009
  9. MeDuSa

MeDuSa Guest

Önemli deil tatlım
    Benimde bir arkadaşım kullanmıştırı lisede
    yüzü normal bir insanda olmayaak kadar bebeksi olmuştu
    resmen kızın tipi değişti
    ama şimdide böbrek rahatsızlığı çıkmış hastanelerde hergün mafoldumben

10. 8 Eylül 2009
  11. Hipokondriyak

Hipokondriyak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Roac. sivilce izlerinde değil, aktif sivilcelerde kullanılır. ızlerinin geçmesine hiç bir yararı olmaz. Hatta bunu kullanırsan deri altındaki henüz çıkmamış sivilcelerini aktif hale getirebilirsin. Sakın sırf izler için bunu kullanma!! Araştırmışsındır.Herkesin dediği gibi bu ilaçtan sonra sivilce izleri için kimyasal peeling vs. yapılıor.ılaç izleri geçirse doktorlar peelingi önermez..

12. 12 Eylül 2009
  13. katatonia

katatonia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 8 ay boyunca roaccutane kullandım. bu ay bitti ilacım. bayramdan sonra kontrole gideceğim. 8 senedir var olan sivilce sorunum çözüldü. kafamı yastığa koyamazdım yanaklarımdaki iltihaplı sivilcelerden. şimdi yüzüm pırıl pırıl parlıyor,makyaj yapmam hiç;ama herkes cildinde bişey mi var diye soruyor. hiç bir yan etkisini de yaşamadım dudaklarda ve ciltte kuruluk dışında. ben kurtuldum Allaha şükür

14. 12 Eylül 2009
  15. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    roaccutane kullandıktan sonra bebek gibi oldu cildim,ama bir iki sene sonra falan iğne ucu kadar olan yok denecek kadar az siivilce izlerim ve lekeler çoğaldı zaten deri altında sivilceler de elime geliyor tekrar bir posta daha başliycam galiba bayramdan sonra ve bu lekeler için tek çare kimyasal peeling miş

16. 8 Kasım 2009
  17. iceblue

iceblue ღ♥♥tatLı aŞkıM♥♥&#43 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaç mg kullandınız peki???

18. 10 Kasım 2009
  19. sekerkiz

sekerkiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    mrb kzlar bende zoretanin 7 ay kullndım cildm süper şimdi bi de kimyasal düşünüyorm belki renk açar die ben sabah 20 akşam 20mg kullandm