Roaccutane'ı 2 yıl önce kullananlar sizde de çöküntü başladı mı?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve pippi_langstrumpf tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

    12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  1. Ben dahil biçok kişide sarkma ve çökme oluştu. Yüzüm inceldi. Sizlerde de var mı aynı durum? lütfen paylaşalım
     
  2. 12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  3. AmyLeee

    AmyLeee Popüler Üye Üye

    Katılım:
    9 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    279
    Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    sarkma ve çökme belirgin şekilde mi ? bende izler kaldı ama sarkma çökme yok sanırım:S
     
  4. 12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  5. Evt cnm belirgin. Yüzüm çok zayıfladı ve gözaltım çöktü gülme çizgilerim oluştu. Çok ama çok kötüleşti saçlarımda çok dökülüyor
     
  6. 12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  7. AmyLeee

    AmyLeee Popüler Üye Üye

    Katılım:
    9 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    279
    Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    benim saçlarımda da dökülme oldu ama çökme yok şuan.2 yılı geçti bırakalı.acaba başka bi sebebi olabilir mi senin sorununun.doktora gittin mi bu durum için.
     
  8. 12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  9. Plummy

    Plummy Guest

    doktora gittin mi ne diyor? bende kullanmıştım uzun yıllar once 7-8 sene kadar oldu.ama oyle bir sorun yasamadım.
     
  10. 12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  11. Dktora henüz gitmedim cnm. Ama gidecem. Çok pişmanım bu ilacı kullandığıma eminim bu ilaçtan olduğuna. Sağlıklı beslenmeme rağmen düzelmiyo
     
  12. 12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  13. AmyLeee

    AmyLeee Popüler Üye Üye

    Katılım:
    9 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    279
    Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bu ilaç yeni değilki.öyle bi etkisi olsa bilinirdi sanırım.ben ilk kez duydum ve çok üzüldüm.umarım bi çözüm bulunur.
     
  14. 12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  15. Yukardaki başlıkta bazı kişilerde de aynı sorun var. Hatta başka bi forumda bu ilacı bayağı kötülemişler ve şikayetlerde yine aynı sebepler. Yani biraz araştıranız görürsünüz. Tabi herkese aynı etki etmiyordur. Mesela tombul yanaklı kişilern yüzlerinin dolgunluğu gitse eminim üzülmezler ama benm yüzüm zaten çok dolgun değildi...Ve bu ilaç bittikten 2-3yıl sonra etkisini gösteriyo. Saçlarım dökülüyo. Popomda çatlaklar oluştu. Ama onu bu ilaca bağlamıyorum. Bilmiyorum bana bu ilaçtan olmazı saçma geliyor ama başkaları bu etkisini sööleyince bende yazaym dedm
     
  16. 12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  17. AmyLeee

    AmyLeee Popüler Üye Üye

    Katılım:
    9 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    279
    Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    evet herkeste aynı etkiyi göstermiyodur.çünkü bende tombul yanaklı degilim çökseydi farkedilirdi.zaten ilacı kullanırken de herkesi daha farklı etkiliyormuş.
     
  18. 13 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  19. shirley

    shirley Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

    Katılım:
    21 Ekim 2009
    Mesajlar:
    336
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vala doğrudur..ben de 3 aydır kulllanıyorum ki yüzümdeki cansızlık şimdiden belli ilerisini Allah göstermesin inşallah diyorum..yüzüm normalde tombul ve dolgun da değildiş zaten..yandım o zaman desenize.. :S