Roccutane den sonra saç dökülmesi yaşayanlar

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve prenses_38 tarafından 7 Nisan 2010 başlatılmıştır.

7 Nisan 2010
    Konu Sahibi : prenses_38
  1. prenses_38

prenses_38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle merhabalar yeni katılıyorum aranıza. Ben sivilcelerim yüzünden 4 ay kadar roccutane kullandım. ilacı kullanmadan önce hafif bi saç dökülmem vardı ilacı kullanırken hiç söylemiyorum tutam tutam geliodu. şimdi ilacı bitireli 5 ay oluo 5. ayımdayım ama saçlarım hala avuç avuç dökülüyora çok moralim bozuluyo benim gibi sorunu olan var mı :KK43: basıl durdurdu neler kullandı acaba banada yardım edebilir mi ? ben revigen kullandım maya maskesi ısırgan otu hiç biride durdurmadı ve üstelik maya kepek yaptı bende

2. 9 Nisan 2010
  3. mathilda_ss

mathilda_ss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    canım ben de roaccutane dan sonra dökülme yaşadım.ama bende tiroid ve demir eksikliği de var.tam olarak hangisi neden oldu bilemiyorum
    sana önerim tiroid hormonlarını ve kan eksikliğini kontrol ettirmen ve diğer gerekli tetkitler hangileriyse
    yani sorunununun roacucutanedan kaynaklanıp kaynaklanmadığından emin ol bence
    roaccutaneın prospektüsündeki yan etkilerde geri dönüşümlü saç dökülmesi diyor.umarım öyle olur cnm

4. 11 Nisan 2010
  5. suri23

suri23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende rocutan kullandım 5 ay oldu tedvi biteli ama saçım felaket dökülüyo çam tereebentini kullanıcam artık ne yapayım...

6. 15 Aralık 2015
  7. husky

husky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Kac mg kullandiniz arkadasar yeni basladim 4.gundeyim sivilcelerden kurtuldunuz mu?

8. 24 Aralık 2015
  9. Formyself

Formyself Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    6
    Bunun için roaccutane kullananlarin yorumlari var onlara bakin burda pek bilgi bulamazsiniz. Benim 1 bucuk yil oluyo biteli 6 ay kullandim 20 sabah 10 aksam toplam 30 mg kullaniyordum ilac bitmeden sivilcelerimden kurtulmustum zaten ben sizde sabirla devam edin ilac kesin cozum izlere cok fayda etmesede..