Röfle hakkında soru

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve kiss mee tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : kiss mee
  1. kiss mee

kiss mee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya saçlarım röfleli ama nasıl anlatsam açık sarı diilde bakır tonlarıda yogunlukta aradada platine kaçan sarılarda var ama en çok bu altın renginemi kaçıor ne neyse bunun üzerine evde düz boyayla bu bakırlıgı kapatabilimrmiyim acaba hani bu yeşilimsi ton nasıl birşey ya hani benim istedigim aysun kayacının renginden bu düz boyayla mümkünmü ya papatya suyu falan yada başka bi ürün bu bakırlıgı kapatıp AÇARMIII

2. 4 Ağustos 2008
  3. kiss mee

kiss mee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
  4. 4 Ağustos 2008
  5. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    resmin ikincisi görünmüyo.

6. 4 Ağustos 2008
  7. kiss mee

kiss mee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
  8. 4 Ağustos 2008
  9. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım sakın ha röfleli saçı evde boyama iyice bozrsın.hele papatya suyu yaparsan rezil olur saçın.yasakkelimesaçın düz renk falan olsa bişeyler önerebilirdim ama hem röfleli hemde birkaç renk var saçında.ben mesela senelerce röfle kullandım ama kuaförden başkasına yaptırmadım sadece tek hatam röfleli saçlarımı koyu renk yapmaktı.şimdi kızıl benimde açayım derken kızıl oldu bende buna çareler arıyorum..ama röfle konusunda deneyimliyim sakın evde yapma.imkanın varsa git kuaföre o yeşil dedigin tonu da yaparlar röfleni sık atsınlar ki bakırlar arada yok olsun.ben öyle yaptırıyorum.sacım biraz daha acılsın da röfleye gidecegim sık attırcam ki sarı olsun iyice.aysun kayacının rengini istiyorsan onun platin degil biliyosun,altın sarıdan daha acık bir renk loş bir sarı dogal duruyor güzel bencede.kuaför rahatlıkla yapar.ama bidaha söylüyorum sakın kendin açmayı deneme sonra çok ugrasırsın canım.kuaförede düzelttirmek için para harcarsın sonra o da düzelirse tabi.öptüm:1hug:

10. 4 Ağustos 2008
  11. kiss mee

kiss mee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    röflemi yaptıralı çok olmadı taş çatlasın 2 ay falan eşim bu kuaför manyaklıgımdan bıktı ve 1 sene saç boyatmak yasak dedi en azından kuaförde yani o yüzden duramıorum alışkanlık ve üstüne üstülk rengide begenmedim beklemek hiç kolay olmuo heleki dışarda o istedigim rengi görünce kanım nasıl kaynıo hemen atmak istiorum kendimi bi kuaföre ama yasak ne yazıkii:KK43:

12. 4 Ağustos 2008
  13. -xixxsxxixk-

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    akmış boyayı tazelemek için düz boya yapmıcaksan bende önermiyorum.. kendimden biliyorum bosuna ugrasıyosun ve yıpratıyosun sacı.. yok ben herseyine razım dersende zaten arkadaslar bilgileriyle yardımcı olacaklardır...

14. 4 Ağustos 2008
  15. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    anladım canım bende senin gibi sabredemiyorum saç konusunda.kafama taktımmı olacak illa..hmm şimdi sen ne yapabilirsin onu düşünelim.madem eşin şimdi yasak koymuş şöyle de yapabilirsin.bazı markaların röfle setleri var,çevrende eli yatkın olan varsa böyle işlere alın iki kutu röfle seti onların içinde boneleri oluyor delik delik becerebilirseniz onunla yapın yada boneyle ugraşmak istemiyorsan komple de boyayabilirsin fırça yardımıyla.ama diplere degdirmeden fazla.boya alırken tezgahtarlara da çok sorma kafanı karıstırırlar bilmiyor çünkü çogu.boyayı almadan bir kuaföre de danışabilirsin yakınında varsa.böyle böyle de anlat onlar sana bir yol gösterir.röfle setiyle olur bence canım.ben kardesime yapmıştım bone takıp çok güzel olmuştu.

16. 4 Ağustos 2008
  17. -xixxsxxixk-

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar merak ettiğimden soruyorum bu röfle setleri sac acıcılar gibi mi?? palettenin varya acıcısı onun gibi mi acıyo yoksa boya mı sadece ve içinde ekstra baslık ve bone mi var..

18. 4 Ağustos 2008
  19. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım bana en son palette nin yogun renk acıcısını önerdiler.ama tabi benim saç çok koyu oldugu için anca kızıla döndü açık kızıl gibi oldum ama iyi simdi düzelttim..herneyse röfle seti bir kere aldık kardeşime yaptım ama inanki geçmiş zaman hangi marka oldugunu bile hatırlamıyorum.ama kozmetiklerde görüyorum birkaç markanın var palettin de var.içinde bone oluyor genelde yol yol olması için.ama komple yapmak isteyenler komple boyuyor.benim kaynanam mesela hep boyar ordan da biliyorum.canım röfle setindeki de açıcı çünkü röfle saçı açmak demek boya degil yani.