röfle istiyorum sizce olurmu?(resimli)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Denmur tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Denmur
  1. Denmur

Denmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar röfleye dönmeyi düşünüyorum sizce direk üzerinemi attırim
    birde ben pilatin tonu istiyorum
    yoksa önce boyatıp sonramı röfle atsınlar nedersiniz?bayanssulusmilee

kızlar bu renge boyattım üzerine düşünüyorum

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 18 Ocak 2010
  2. 13 Ocak 2010
  3. secl

secl hihihihi hahahah puhaha:D Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu saç rengin çok koyu açtırıp röfle yaptırabilirsin tabiiki...

4. 13 Ocak 2010
  5. pipirikli

pipirikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    platin tonunda röfle şuanki mevcut saç renginize tezat düşebilir bence ve saçınızda farklı renk tonları var ki zaten boyanması gerekecek sanırım

6. 13 Ocak 2010
  7. kara.leke

kara.leke zaman herşeyin ilacı ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    platin olmaz canım kızıllık var

8. 13 Ocak 2010
  9. yelda85

yelda85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saçındaki boyanın önce akıtılıp sonra boyanması lazım cnım yoksa bu saçına direk röfle uygulanmaz o kızıllık olan yerler turuncu olur.

10. 14 Ocak 2010
  11. Denmur

Denmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkür ederim kızlar önce boyatım sonra yaptırima.s.

12. 14 Ocak 2010
  13. ahter1

ahter1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Sevgili denmur,10 yılldır röfle yaptıran biri olarak sana çok açık bilgilerimi paylaşıcam, illa röfle yaptırcam dersen yine yaptır.
    1. 10 yıl önce saçımı kuaför tarayamazdı ve sürekli ara makas attırırdım gürlüğünü önlemek için, bu gün saçıma artık toka takmıyorum sürekli açık geziyorum( gürlükten eser yok ).
    2. Hiç bir zaman istediğim röfleyi tutturamadım (aynı kuaför, yabancı kuaför, pahalı kuaför ucuz kuaför),
    3. hep tövbe ettim bida yaptırmıycam diye ama malesef ki kanser gibi bişey röfle, alışıyorsun onunla yaşamaya ve vaz geeçmiyorsun.
    4. her röfle sonrası 3 katı kadar bakım ürünlerine para bayılıyorum, ve sonuç pek alamıyorsun, çünki saç ölü ( kim ne derse desin en pahalı yerde de yaptırsan saç kesinlikle çok yıpanıyor ) platin sarı saçı elde etmek demek, saç üzerindeki renk pigmentlerin öldürülmesi ve saçın doğal beyazına yaklaşması demek. bu da saçın üzerindeki piğmentlerin palmiye ağacı gibi açılması demek.
    5. ben bu röflle kanserininden kurtulucam son kez 15 gün önce yaptırdım röflemi, son diye sık platin istedim ve yapıldı. 15 gündür kafama sürmediğim yağ bakım maske kür kalmadı, inan hala saçımı tariyamıyorum, anca fön çekersem saç düzgün gözüküyor , kötü malzeme mi kullandılar acaba die düşünmeyin, Çok güvendiğim ve kesinlikle kötü malzeme kullanmayan bir kuaförde yaptrdım, bonacure acil kurtarma setini alıcam bu gün belki işe yarar diye. seti yaklaşık 200 lira civarında, Sonuç garantili değil üstelik işe de yaramayanilir.

sonuç itibari ile moral bozmak için yazmıyorum bunları, sadece 10 yıllık deneyimi paylaşıyorum,
    Geriye dönüp baktığımda bi dünya para harcamışım bu röfle sevdası yüzünden ve saçımı yarı yarıya nerdeyse kaybetmişim. Hadi aprayı kazandıyoruz allah sağlık verdiği sürece ama saçımı geri kazandrıcak hiç bir şey yok ne yazıkki..
    ben şunu öğrendim röfle geçici bir mutluluk biz bayanlara, ama sonradan kalıcı bir mutsuzluğa sebep oluyor.

14. 14 Ocak 2010
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Nasıl yapacağına kuaför karar verir ama bu renkten platin röfleye dönmek o kadar basit bir iş değil bayağı bir işlem gerektirir.

Sanrıım ilk önce bu boyanın akıtılıp, sonra açık bir renge boyayıp sonra da röfle atılacak ama en iyisini iyi bir kuaför bilir tabii..

Çok iyi bir kuaför seçmen lazım ama..

16. 14 Ocak 2010
  17. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    8 senedir saçlarım röfleli..
    Rengi de ilk günkü istediğim gibi..:)

Evet röfle saçı yıpratıyor ama sizin yazdığınız derecede abartı birşeyler yaşamadım:nazar: hatta sizin yadıklarınızın yarısını bile yaşamadım bugüne kadar :nazar:ve saçlarım da belime yakındır çocukluktan beri..yani röfleden sonra boyu hiç kısalmadı..:):nazar::nazar::nazar:

2-3 ayda bir uçlarından aldırırım. 2-3 ayda bir kuaförde bakım yaptırırım o kadar...

Duş sonrası gayet de rahat tarıyorum saç kremim sayesinde..Normal zamanlarda fırça ile şekil veririrm..

Yalnız ''bir parmak dip çıktı hadi koş röfleye''' yapmam, 5-6 ayda 1 dip röfle yaptırırım..
    Saçlarım zaten düz_fönlü gibi olduğundan özel günler dışında pek de fön çektirmem , zaten elim yatkındır evde şekil veririrm her sabah genelde.....
    Fön de yıpratıyor biliyorsunuz..
    Belki bunun da etkisi olmuştur aşırı yıpranmamasında sizden farklı olarak.
    Belki de genetik olarak saç yapım sağlam da sizin ki kadar çekmedim röfledenn..:nazar:

üzüldüm sizin için.

Son düzenleme: 14 Ocak 2010
  18. 14 Ocak 2010
  19. _loading_

_loading_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kumral saçın üstüne plantin rçfle cok güzel durur