Röfle Seti Alıp Evde Kullanan Var Mı ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Gxuxnexsx tarafından 28 Kasım 2006 başlatılmıştır.

28 Kasım 2006
    Konu Sahibi : Gxuxnexsx
  1. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Evde röfle seti kullanıp röfle yapan var mı ?

Son düzenleme: 26 Mayıs 2009
  2. 29 Kasım 2006
  3. cokayipettiniz

cokayipettiniz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    silviacığım ben kullandım canım saçımdada boya vardı yanlız çok dikkatli olmalısın yani röfle yapacağın tutamları alman saçını çok eşit şeklide kullanabilmen lazım birde son olarak tanınmış bir markanın röfle setini almanı öneririm çünkü çıkacak sonuç çok önemli yani röflenin rengi bazı boya markalarında çok sarı olabiliyor bunun için gerekli araştırmayı iyi yapman gerekir canım örneğin ben yaptım renk biraz koyu geldi tabii bu kişiden kişiye göre değişir bende üzerine küllü açık renk bir boya uyguladım tam istediğim renge böylece ulaşmış oldum hadi canım kolay gelsin sana:1yes2:

4. 29 Kasım 2006
  5. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    önerilerin için teşekkür ederim nancyciğim :):1yes2:
    peki sen röfle yapmadan önce saçının boyalı olduğunu söylemişsin..röfleden önce saçındaki boyanın tonu tam olarak ne renkti ?

benim dipten 6 cm kadar olan kısmı küllü tonda ( 5.1) daha aşağı kısımlardada 4 ay boyunca tazelenmemiş ve kızılın üstüne 5.0 açık kestaneyle boyanmış
    ama kızıllları tam manasıyla kapanmamış saçlarım var...açılırsa korktuğum turunculuk başıma gelmez umarım :)

6. 5 Aralık 2006
  7. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende palettenin röfle setini kullandım gayet güzel oluyor, yalnız tek başına yapamazsın bir arkadaşın yardımıyla yap, birde nancy' nin dediği gibi tutamlarını boneden eşit çekilmesi lazım kolay gelsin

8. 5 Aralık 2006
  9. cokayipettiniz

cokayipettiniz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    sevgili silvia benim boyamadan önceki hali koyu kumraldı ve saçımı yeni boyamıştım tam bir bütünlük olsun diye senin dediğine göre diplerin çıkmış ayrıca diğer taraflarda da kızıllar var eğer güzel bir sonuç almak istiyorsan öncelikle saçını tek bir renge boyamalısın canım yoksa röfleyi yaptığında dipler ayrı uçlara doğru ayrı renkler çıkar dediğim gibi önce bir saçına uygun bir renge bir boya ardından 10 -15 günsonra röfleyi atarsın canım kolay gelsin inş sonuç dilediğin gibi olur:))

10. 7 Aralık 2006
  11. BenGul35

BenGul35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Silvia boneyi başına çok düzgün ve sıkı şekilde takman lazım. Yoksa dipler boyanmıyor ve sanki dip boyan gelmiş gibi duruyor. Bu yüzden leydi500 ün dediği gibi bir arkadaşınla birlikte yap ve bonedeki her delikten saç çıkarma. Yani iki üç sıra atlayarak çıkar. Eğer her delikten saç tutamı çıkarırsan röfle gibi değilde normal boya gibi oluyor. :)

Gül35
    www.saglikguzellikrehberi.com

12. 7 Aralık 2006
  13. EU1

EU1 Guest

Arkadaşların bilgilerine ek olarak röfle boyasını saçında 1.30 dk filan beklet, rengi en son (zor) açılan kısımdan kontrol et veya ettir, istediğin kadar açılmışsa ondan sonra yıkarsın. Erken yıkarsan istediğin gibi olmaz.

14. 7 Aralık 2006
  15. Bebixsx

Bebixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bence boşver uğraşma röfle çok zor kuaföre git daha iyi.

16. 7 Aralık 2006
  17. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bnce düz boy avde yaparım ama röflemi asla röfleyi bile herkese yaptırmam kendi yapcaksanda alt kısmını takrenge güzelce boya çikolata kahvesi röflenn altına muhteşem duruyo

18. 8 Aralık 2006
  19. jul

jul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede rofleyi en guzel kuafor yapar