Röfleciler bi bakıverin

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Selamlar..

Benim saçımda röfle var, ilk yaptırdığımda süper oluyo, taa ki dipleri çıkana kadar.. Diplerinin koyu renk olmasını istemiyorum, gerçi saçım siyah diil kumral ama olsun takıntı işte.. Röfle yaptırdıktan bir ay sonra dip boya yaptırıyodum.. Bböylece 3 ay dip boya, 4. ay röfle şeklinde gidiyordum ama artık dip boya yaptırmak istemiyorum... Zaten tam istediğim gibi olmuyor rengi, yıkadıkça da garip bir kahverengi oluyor, saçta 2 farklı renk görünümü oluşuyor.. dipler çıktıça luminex mi yaptırsam acaba diye düşünüyorum.. sizler dipleri nasıl hallediyorsunuz??

2. 10 Ağustos 2008
  3. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    lumınex nedir acaba?

4. 10 Ağustos 2008
  5. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende merak ettim o ne acaba?

6. 10 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

röfle yaptıktan sonnra diplere luminex sürer kuaför.. orijinal saç rengi ile röfleli saç rengi birbirine yaklaşsın diye.. yani, o renk geçişini yumuşatsın..

8. 10 Ağustos 2008
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    bende 3 kere röfle yaptırdım ve en sonunda saçlarımı koyu kahveye kendi rengine bıraktım
    bende sinir oluyodum dibi çıkınca
    ve çözümünü bulamadım

10. 10 Ağustos 2008
  11. zuzu88

zuzu88 Kuş konuşsa uçarmıydı? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    2senedir röfle saçlarım.direk kendi saçımın üzerine röfle yaptırıyodmum çok seviyorum uyumlu ama dip çıkınca bende sevmiyorum tabi yapacak bişeyde bulamadım malesef....
    birde kızlar saçlarım aşırı dökülüyor ya çok fena sizinkilerde dökülüyormu röfledenmidir?

12. 10 Ağustos 2008
  13. EU1

EU1 Guest

benim dökülmelerim dönemsel oluyo, stresten fln.. röfleyle bi bağlantısı yok

14. 10 Ağustos 2008
  15. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu yıla kadar bende hep röfle yaptırıyordum .. ama saçlarım çok yıprandı .hamişlik için mecburen bu yıl kendi rengime boyattım hem saçlarım kendine geldi hemde dip röfleden kurtuldum .. kuaförüm sadece dipten çıkan saçları röfle yapıyo sonra luminexle rengini ayarlıyodu .röfleye bi kaç yıl sonra tekrar dönebilirim belli olmaz bana ..kaydirigubbakcemile2

16. 11 Ağustos 2008
  17. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    luminex de sürekli yapıldığımda saçı kızıllaştırıyormuş Lucita.Kuaförüm öyle dedi.Bir de benim saçım da röfleli.Ben de dibi çıkınca rahatsız oluyorum benim de saçım siyah değil oysa ki.Dip boya da yaptırmak istemiyorum.Çünkü röfle ana saça yapılırsa istenilen renk daha iyi tutuyormuş ve kolay açabiliyorlarmış rengini.Bunu da kuaför söylemişti.O yüzden de istemiyorum.O yüzden başlığın ilgimi çekti.Verilen cevapları ben de takip ediyorum canım.

18. 11 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

anladığım kadarıyla bu işin bi çözümü yok yahu :)