Röfleli saçı kapatmak

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ksah tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

27 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ksah
  1. ksah

ksah Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar bir ay oldu saçlarıma röfle yaptıralı ne renkle kapatabilrim karamel olurmu saçlarım zarar görürmü düşüncelerinizi bekliyorum bilmiyorumkismile

2. 28 Şubat 2010
  3. bizsizegeldikbitlendik

bizsizegeldikbitlendik Defne'nin anasııııı :)) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aynı dert bendede var :KK43: saçlarıma çok sık röfle yaptrdm aralardan siyahları göünmesn diyede üzerine açık kahve gibi boya attırdm, ama sarıları çok platin sarı oldu :KK43: beyaz gibi alışamadm 2 gün oldu ama alışamadm hala:KK43: üzerine bal köpüğü gibi bişeyler boyatmak istiyorm acaba tek renge dönermiyimki :KK43:

4. 28 Şubat 2010
  5. ksah

ksah Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    valla aynı dertteyiz bende hiç alışamadım yaşlı kadın gibi gösterdi beni sinir oldum bu gün çikolata kahve almayı düşünüyorum saçım açık oldugunda çok koyu olmaz diye düşünüyorum :sd:d:d

6. 28 Şubat 2010
  7. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    aynı dertten müzdaribim
    ama sanırım bize yardım edebilecek kimse yok yorum yazmamış kimsecikler
    bence altın sarısı alıp tek renk boyasak güzel olabilir
    ama koyu yerler turuncu olurmu bu sefer de

8. 28 Şubat 2010
  9. bizsizegeldikbitlendik

bizsizegeldikbitlendik Defne'nin anasııııı :)) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar heralde hepimizin saçı aynı ton olmuş aralarda turuncu bakır gibi renk var ve platin röfleler uf çok sinir bişiy yaşlı gibi oldm :KK43: ne renk boyatsam üzerine? altın sarı nasıl olrki tutarmıki

10. 28 Şubat 2010
  11. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlım benimde saçımda röfle vardı hemde sık röfleydi.koyu kestaneyle kapandı siyah yaptırmayı falan hiç düşünme. turunculaşmada olmaz sonra yavaş yavaş istediğin rengede dönebilirsin:teselli:

12. 28 Şubat 2010
  13. ksah

ksah Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar ben bugun voela sıcak çikolataya boyadım çok koyu olmadı çok güzel oldu herkez çok begendi bence sizde ben gibi sıcak çikolatayı deneyebilrsiniz saçlarımda yıpranmadı çok mutluyum

14. 1 Mart 2010
  15. e.s.r.a

e.s.r.a BICIRIMIZ ALLAHA EMANET Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kahve tonlarında boyayın kızlar evde kendiniz yapabilirsiniz,kahveye boyadıktan en geç 15 20 gün sonra alttan sarılar belirginleşmeye başlıyor ama sarı gibi değil bal köpüğü rengi oluyor ben öyle yapmıştım röflemi beğenmeyip kahve ile boyamıştım sonra yıkadıkça açılma oldu aralarda bal köpüğü gölge attırmışım gibi duruyordu çok güzeldi şiddetle tavsiye ederimyerimseniben

16. 1 Mart 2010
  17. naturelle

naturelle Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de pek çok işlem yaptım saçıma ancak şu kızıllaşma bakır renkleşmeden kurtulamıyorum. natural colors koyu kumral aldım (küllü gibi gözüküyor kutuda) üstüne onla boyamayı düşünüyordum. yine de bal köpüğü gibi açılmalar olur mu ki yıkadıkça çünkü asıl istediğim Gisele Bundchen saçı? Şimdi açmışken bu kadar koyu renge boyayıp tekrar o hale gelmek için röfle setiyle açmam mı gerekecek ne yapmam gerekiyor. of.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 1 Mart 2010
  18. 1 Mart 2010
  19. yagmurbulutu

yagmurbulutu Yalnız Kraliçe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar, sakın röfleli saça helede kahve vs. tonlarındaysa esas saçınız evde sarıya boymamayın.. Sakın...

Benim öyle kötü oldu ki.. Kendi saçınızın rengi turuncu bakır arası bi renk oluyo ve sarı röflelerde beyaza yakın oluyo :KK43: küllü renkle sarıya boyarsanız röfleleriniz bu seferde yeşil oluyo :KK43:
    Kısacası evde sarı denemeyin...

Şimdi kahverengi istiyorum, nasıl yapıcağımı bilmiyorum.Çok pişmanım :KK43: Kızıllığı kapatırmı acaba kahve.. Açık sarılar neye benzer ?