röfleli saçımı organik boyayla boyatmak istiyorum

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve bilgezeren tarafından 20 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : bilgezeren
  1. bilgezeren

bilgezeren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar günlerdir düşünüyorum bir türlü karar veremedim senelerdir saçımda röfle var beyaz tenli ve renkli gözlü olduğum için gerçekten röfleyi çok seviyorum ama saçlarım ince telli ve zayıf olduğu için röfle artık yıpratıyor ve birazda sıkıldım.saçımı bitkisel boyayla koyultmak istiyorum ne dersiniz iyi olur mu? hangi renk yapabilirim ??:bbo:

2. 20 Temmuz 2008
  3. alex

alex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım saçın açık renk olduğu için ne renk yapsan tutar.
    ama bence bir anda çok koyulaştırma. yavaş yavaş yaparsın.karamel,fındık kabuğu ya da kumral tonları güzel olabilir.
    :1hug:

4. 20 Temmuz 2008
  5. lille

lille Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence de yavaş yavaş koyulaştır saçını
    bir de bitkisel boya çabuk akıyor tavsiye etmem bende de bakır sık röfle vardı kahverengine boyadım birhafta sonrasaçlarım önceki rengininin bir ton koyusu oldu ve hala açılıyor renk ama benimki bioselection diye bir markaydı diğer markalar nasıldır bilemem ben pek verim alamadım bitkisel boyadan

Son düzenleme: 20 Temmuz 2008
  6. 21 Temmuz 2008
  7. bilgezeren

bilgezeren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağolun kızlar ben en iyisi biraz daha düşüneyim,yada yaptıranları araştırayım benim düşüncemde karamel rengi yada fındık kabuğu gibiydi