Röfleli saçlarımı evde boyayıp düz sarıya çevirmek istiyorum.Deneyen var mı?(RESİMLİ)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve addictive tarafından 22 Kasım 2009 başlatılmıştır.

22 Kasım 2009
    Konu Sahibi : addictive
  1. addictive

addictive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar, saçlarım normalde küllü kumral gibi bir renk (diplerde görüldüğü gibi)
    Kendi saçımın üzerine röfle yaptırıyorum. Çok da doğal görünüyor, beyaz tenli ve renkli gözlüyüm, kendi saçın mı diye soranlar oluyor (tabi diplerden henüz çıkmadığındakaydirigubbakcemile3 )
    Diplerden uzadı biraz şimdi, ama dip röfle yaptırmak istemiyorum röfle saçlarımı çok yıpratıyor. Ama rengimden çoook memnunum. Dip röfle yerine evde boyayıp şu anki rengimi elde etmek istiyorum. Sizce mümkün mü? Deneyeniniz var mı??

Ekli Dosyalar:

• $rsm2.jpg
      $rsm2.jpg
      Dosya Boyutu:
      6,6 KB
      Görüntüleme:
      520
    Son düzenleme: 22 Kasım 2009
  2. 22 Kasım 2009
  3. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok koyu sacın canm olmaz deneme hıc
    bnmde röfleydı ama sapsarydı artık attrmaktan sürekeli
    sennıkı sarı olmaz arada koyular var
    bende duz sarı yaptım şimdi ama önce sacımı akıttım orıelle kuförde
    dogumda koyuya byamştım mecbur dıp çok gelıo dıe
    şimdi akıttıktan sora dekt acık sarı boyuyorum

4. 22 Kasım 2009
  5. addictive

addictive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki açık sarıya boyayınca nasıl bir renk elde ettin canım? turunculaşma vs oldu mu? tam sarı mı oldu?

6. 22 Kasım 2009
  7. LiLey

LiLey Guest

aynen röfleyi düz sarıya çevirmeyi istiyorum.
    palette açıcıyla açık sarı bir boyayı karıştırmak var aklımda
    ama saçım yıprandığı için beklemedeyim şu an.

8. 22 Kasım 2009
  9. addictive

addictive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de sadece diplerine açıcı uygulasam röflelerimle uyumsuzluk olur mu acaba? veya sadece açık küllü sarı gibi bir renkle dip boyası yapsam diplerin rengi açılır mı sence?

10. 22 Kasım 2009
  11. LiLey

LiLey Guest

canım açıcı tek başına renk vermiyormuş ayrıca ben bir kere denedim berbat olmuştu sadece diplerim açılmıştı.gerçi şu an dipleri açmak istiyorum ama genede tereddütlüyüm.

küllü açık sarı da açar ama çok da açık ve parlak bir sarı olmaz
    ben şu saba tümer in saçı gibi olsun istiyorum komple.

12. 23 Kasım 2009
  13. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    resimdeki sacının rengı harikaaaaa tek kelımeyle ınan bana bence sen oynama bozma bu guzelıgışimdiye kadar nerde yaptırdıydan devam dıyorum ben

14. 23 Kasım 2009
  15. addictive

addictive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Liley canım ben parlak sarı istemiyorum, uçları gibi olsun istiyorum. Diplerini açsam yetecek bana ama korkuyorum. Uçlarıyla uyumlu olur mu bilemiyorum :uhm:

Sweet33 çok teşekkürler canım yerimseniben ben de çok seviyorum saç rengimi zaten ama acaba röflesiz aynı rengi elde edebilir miyim diye düşündüm. Korkuyorum kötü olur diye de, cesaret edemedim kendim birşey yapmaya.. Eğer hiçbi şekilde güzel olmucana inanırsam son çare gidip röflemi yaptırırım tekrar.

16. 23 Kasım 2009
  17. arzuuum

arzuuum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım saçlarının rengi harika bence sakın bozma benimde saçlarım şuan küllü kumral ay sonunda bende röfle yaptırıcam inş seninki gibi istiyorum inş yaparlar doğal dursun istiyorum işte seninki gibi bi anlatırmısın röfleni nasıl attılar ince mi yoksa sıkmı attılar bide acaba attıkları sarının tonunu biliyormuusn çok doğal duruyor

18. 24 Kasım 2009
  19. addictive

addictive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 4-5 ayda bir röfle yaptırdığım için bu üst üste yapılmış hali. ama her seferinde yapılırken önce en açık tonda (platin oluyor sanırım) röfle atılıyor. sonra cila ile röflenin çiğliğinin kapatılmasını istiyorum. cilayı birazcık fazla bekletince de çok doğal oluyor bende. hatta son sefer röflelerin rengi istediğimden de fazla kapanmştı ama iki yıkamada yine bu hale geldi. röfleler ne ince ne kalın, sen öyle söyle kuaför ayarlar onu. saçlarımın doğal hali de koyu olmadığı için röfleler kendi saçlarımla karışınca çok doğal duruyor. senin de öyleyse bu rengi elde edebilirsin tahminimce.