Röflem berbat oldu ne yapayım ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve losima tarafından 7 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : losima
  1. losima

losima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pazar gunu dugunum var ve ben sacıma röfle yaptırdım cok berbat oldu ustune basa basa koyu ıstedıgımı soyledıgım halde cok acık oldu ve bana hıc yakısmadı kumralım röfleden sonra yuzum bembeyaz cıktı.ertesı gun gıdıp koyulastırmak ıstedıgımı soyledım ustune bıseyler yaptı ama hala cok acık renk.beyaz gelınlıgın ustune cok ıgrenc olacak ve bana hıc yakısmıyo hıc kımse begenmedı .nişanlım cıkolata kahve boya almıs sımdı ben bu sacın ustune onu uygulasam nasıl olur anlayan arkadaslar neolur cok acıl bana akıl verın boyayımmı nasıl olur.röfle kendı sacımın ustune yapılmıstı.yardımlarınızı beklıyorum sızlerden cevap gelene kadar bısey yapmayacagım.şimdiden tesekkur ederım herkese

2. 7 Temmuz 2008
  3. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kapatır mı acaba?
    kuaförde boyatsan güvenilir bi yerdee
    bi keresinde bende evde boyamştım kahve olacağına saçlarım soğan kabuğu gibi olmuştuu taksimde bi kuaförde boyatmıştımm tamamen değişmişti rengii:1closedeyes:

4. 7 Temmuz 2008
  5. losima

losima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya gercektenmı off neyapsam acaba ya benım derdım cok kapatması felan degıl aslında bukadar çiğ durmaması hanı bıraz daha koyu olsa ıyı olur ama

6. 7 Temmuz 2008
  7. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cila attırsan ben bi kere bi kaç tutam sarı attırmştım çok açık bi renk olmuştu cila atmışlardı sonra bide zaten yıkaya yıkaya renk oturuyo ben röfleyle gölgeyi çok karıştırıyorum :eek:
    valla bilmiyorum desem yeridir
    o yüzden pek anlayamadım k.bakmaa :bbo:

8. 7 Temmuz 2008
  9. losima

losima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sagol tatlım ınsallah anlayan bırı cıkarda bana akıl verır korkuyorum sımdı boyarsam kotu olur dıye.acaba bıraksamda dugunden sonramı boyasam ama gelınlıklede cok çiğ durur dıye korkuyorum tanıdık kuafore gıttım cok guzel olacak gelınlıkle dıyo ama guvenmıyorum

10. 7 Temmuz 2008
  11. fato83

fato83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim burda sacdaki rengi tamamen cikaran boya gibi bisey var
    boya gibi onu yapiyorsun saclarina ,saclarindaki butun boya akip iniyor
    dogal sacin kaliyor
    boyle bisey sor istersen eczaneden filan yada kaliteli bi kuaforden
    dogal sacina istedigin rengi yapabilirsin
    hadi kolay gelsin

12. 7 Temmuz 2008
  13. SU IXSXIK

SU IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım beimde başıma geldi benim saçı sarı yaptılar o kadar söledim istemiyorum kendi saçımın bi ton açığı olmadı sarı yaptılar iğrençti dedi merak etme koyulaştırırız ellerinde koyulaştırıcı bi krem gibi birşeyleri var onu saçıma sürdüler ve beklediler sonra yıkandı ve saçım koyulaştı sanada tavsiyem budur...kuaförler daha iyi bilir zaten...ama o sürülen şey zamanla açılıyor boya gibi akıyor...ama ne kadar aksada o sarılığı kapatır....sen düğünündne bir gün önce yaptır derim...hmm bide aklıma saç spreyleri geldi onlada saçı boyuyorlar birgünlük yaptırabilir çaresine sonra bakabilirsin...üzülme canım....haa bu arada allah mesut etsin...mutluluklar

14. 7 Temmuz 2008
  15. losima

losima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok sagol canım gıdıp soyledım bu sac olmamıs koyu ıstıyorum dıye sacıma bısey surdu beklettı sonra yıkadı ama cok bısey degısmedı cok acıkdı sımdı bıraz daha koyu ama yınede cok acık boyasam cıkolata kahveyle neolur acaba hıc yapan yok galıba kımse bısey yazmamıs.
    tesekkur ederım herkese Şeniz

16. 7 Temmuz 2008
  17. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok boyadım o boya olan taraflarını okulda düz renk istiyorlardı boyamıştım voila açık bi renkti kapatmıştı ama çok tutmamıştı
    boyamaya karar verirsen ya loreal yada koleston kullan kuaför söylemişti koleston herzman bi ton koyu tutar demişti
    ben kahve almıştım kestane tonlarında olmuştu saçımm çikolata kahve de olabilir aslında

18. 7 Temmuz 2008
  19. losima

losima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kolestonun çikolata kahvesını almıs nişanlım ben bu saclarla dısarıya cıkmak ıstemedıgım ıcın o aldı ya cok guzel bı renk aslında ama bana yakısmıyo