röflem iğrenç oldu yardım

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

5 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar saman rengi gibi oldu hiç acmadı beni ve beyaza yakın renkler var cok acıldı yuzume hiç gitmiyor bu.daha yaptıralı 2ğün oldu aynaya bakamıyrum 2ton koyu istıyorum da ne zman yaptırayım yanmasından korkuyorum veya cıla atılsa tekrar koyulaşır mı çıkamıyorum dişarı yardım edın

2. 5 Ekim 2008
  3. EU1

EU1 Guest

oysa ben altın sarı tonu istiyordum napcam yaaaa

4. 5 Ekim 2008
  5. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    amanınn aynen benimde başıma geldi platin atmışş kadın saçıma bana sormadan. bende o saçlarla okula gidemem diye 4 gün sonra açık kahveye boyattım ve saçım yandı. hala uğraşıyorum 1,5 sene oldu. saçlarımın uçları hırt hırt. sakın boyatma sakınn

6. 5 Ekim 2008
  7. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok üzüldüm yaa aynısı benımde basıma geldi ve bende aynaya bakamıyordum hem verdıgım parayamı uzuleyım sacımamı bılemedım ertesı gün gıttım ve eskı sac rengımın boyasını alıp anneme boyattım cok yıprandı sacım ve gıttım kestırdım bıraz ve dogal şampuan aldım ve bakım yagları kullanıyorum sımdı adama döndü sacım canım tek çare kestırmek ne yazıkkı:KK43:

8. 5 Ekim 2008
  9. EU1

EU1 Guest

saçlarım canlı pek yıpranmadı o kadar acmaya rağmen ya peki bu saça bes ay sonra fln altın sarısı röfle attabılrmıyım kı yoksa yanar mı aman saçıma bir sey olmasın da boyle gezmeye razıyım.saçlarımda belimde baya uzun

10. 5 Ekim 2008
  11. essra

essra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı şey bana da oldu. saçıma bir şey olur diye de üstüne bi uygulama yaptırmadım.. abartısız 3 ay aynaya her baktığımda nefret ettim. hasta gibi görünüyordum. yine de bence bir şey yaptırmayın, üstünden bir ay falan geçtikten sonra boyanırsa o kadar yıpranmaz. bu bir ayı da saçlarınızı toplayarak geçirebilirsiniz :1rolleyes:

bu kuaförlerin platin renkle derdi ne acaba... çok güzel mi oluyo zannediyorlar ki?

12. 5 Ekim 2008
  13. kalopsia

kalopsia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence git yaptırdığın yere saçına cila atsın ama cila açar genelde o yüzden cilayla boyayı karıştırarak sürüyorlar saça ve bir kaç ton açık yada koyu tonlarla oynayabiliyorlar. bence sen tek kuruş ödemeden bunu yapmalarını talep et..
    bide röfleden sonra cila atıp zemin rengiylede oynadı mı? bu önemli cila üstüne cila biraz yapratabilir saçı. bakım kremleriyle desteklemelisin...

14. 5 Ekim 2008
  15. kalopsia

kalopsia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence git yaptırdığın yere saçına cila atsın ama cila açar genelde o yüzden cilayla boyayı karıştırarak sürüyorlar saça ve bir kaç ton açık yada koyu tonlarla oynayabiliyorlar. bence sen tek kuruş ödemeden bunu yapmalarını talep et..
    bide röfleden sonra cila atıp zemin rengiylede oynadı mı? bu önemli cila üstüne cila biraz yapratabilir saçı. bakım kremleriyle desteklemelisin...

16. 10 Ekim 2008
  17. talihsiz84

talihsiz84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de yaptırdım arkadaşım ama inan altın rengi daha kötü gözüküyor ve b,ir süre sonra kızıla çeviriyor.ama benimki de beyaza yakın renk oldu.ben de para ödemeden iki ton koyu cila attırdım.sorun yok.BU ARADA ARKADAŞLARIM HANGİ BAKIM KREMİNİ KULLANMAMAI ÖNERİRSİNİZ.

18. 10 Ekim 2008
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

eğer çok kötü ise doreli koyu bi renge boya hem koyulaşır hem bi kaç yıkama sonra röflelerin altın sarısı rengine döner cnm geçmiş olsn a.s.