röflenin üzerine hangi boya tutar?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve jarnana_21 tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

13 Mart 2010
    Konu Sahibi : jarnana_21
  1. jarnana_21

jarnana_21 anne olmak istiyorum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.röflemin üzerine sarı tonlarında boyatsam tutarmı röfle olmayan yerlere bir şey sürerek saçımdaki boyayı akıttı ve o berbat rengim ortaya çıktı siliciydi sanırım neyse o yüzden saçlarımı boyatmak istiyorum belki kapanır diye hangi tonlar olur koyu olsun istemiyorum ama bilmiyorumkismile

2. 13 Mart 2010
  3. elif985

elif985 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde saçlarım röfleliydi. artık yıprandığından ve uzatmak isteğimden renk konusunda çok zorlandım.. bi yandan açık renkten vazgeçememek çok zor ama saolsun kuaförüm beni çok mutlu etti.. ilk önce açık karamele mi boyasak diodum yok dedi o koyu kalır sana ki ztn bende istemiodum.. sonra açık kumral yaptı saçlarımı harika bi renk oldu.. çok mutluyum neden sanki daha önceden boyatmamışım saçlarım belimde olurdu :KK43:

4. 13 Mart 2010
  5. DrBune

DrBune Guest

canımm, eğerrr koyu bi renk boyatırsan, röflelerin giderr.. Ben enson röflenin üstüne altın sarısı boyattım.. Boyanırken pişman oldum, platin röflelerim de koyulaşıcak diye çok korktum, neyseki bişi olmadı.. Tam istediğim renk oldu.. Bence kuaförüne bırak bu işi :)