röflenin üzerine hangi saç boyası

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve selenim tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : selenim
  1. selenim

selenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar 5 ay önce saçıma röfle yaptırdım boya alıp evde kendim boyamak istiyorum çok koyu olmasın istiyorum acaba açık renge boyayınca röfle tamamen kapanırmı sizce hangi marka hangi saç boyasını almalıyım :uhm:deneyen varsa beğenen veya şunu denedim olmadı diyen bana fikir verirseniz sevinirimmma.s.

2. 19 Kasım 2008
  3. selenim

selenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karamel renk gidermi acabaaa

4. 19 Kasım 2008
  5. melo_16

melo_16 Guest

cnm ben saçlarımı kısacık kestirmiştim erkek saçı gibi anlıycan
    yinede baya bi röfleli kısım kalmaştı 2 gün önce saçlarımı boyadım
    garnier çikolata kahveye çokta güzel bir şekilde kapandı
    saçlarım kısa olduğu için boyanın yarısını kullandım içindeki oksijenli suyunda çeyreğini aldım
    sarı olan kısımlar tamamen kapandı oksijenli suyu çok kullanmadım saçlarımın rengi hemen açılmasın diye umarım yardımcı olmuşumdura.s.

6. 19 Kasım 2008
  7. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    36
    saçını altı çok açıksa renk açık tutacaktır
    istediğin rengin bi iki ton koyusunu seç
    tabi dibide koyuysa dahada farklı farklı renkler çıkacaktır ortaya
    neden kuaföre boyatmıyosun daha sağlıklı renk olur

8. 19 Kasım 2008
  9. sisil

sisil Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de saçlarım röfleliydi birkaç gün önce kuaföre boyattırdım kuaför açık renkleri tavsiye etmedi saçımı çikolata kahveye boyadı çok hoş ve bakımlı duruyor.

10. 19 Kasım 2008
  11. anitta

anitta Guest

canım kuaförler röflelisaçın dip boyası olark igora 6.57 boyuyolar genelde açık kahve röfleyle uyumlu benim öyle saçlarım bence kuaföre boyattır çünkü röfleli saçın yani tek renk değil a.s.

12. 19 Kasım 2008
  13. topiceberg

topiceberg Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde saçlarım röfleli kuaföre para vermiyim diye kendim düz sarıya boyadım dipler açık kahve gibi gıcık bir renk oldu röfleli yerler tuttu tabi boşuma gitmebi sanra tuttum bakıra boyadım alt röfle olunca oda on günde aktı eski haline geldi şimdi bende koyu bir renge boyicam ya çikolata kahveye yada siyah ancak bunlar kapatır heralde kurtulamadım röfleden bende büyük ihtimalle yarın alır boyarım

14. 26 Aralık 2008
  15. idayre

idayre Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    slm kızlar benim saçları eşimin ısrarı üzerine röfle yaptırdım alta uçlarda kızıl vardı üsler açıldı altlar kızılımsı kaldı şimdi ise aşır dökülüyor bende tekrar koyu yapıp kısa kestireyim diyorum ama röfle bir ay oldu zaten saçımda dökülüyor ne yapacağımı şaşırdım aynaya bakmak istemiyorum

16. 9 Şubat 2009
  17. lirada

lirada Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba; ben de saçıma röfle yaptırmıştım.ama çok işlemden geçti. dipleri çıktı diye koleston açık küllü kumrala 8.1 e boyadım. fena olmamıştı.sanki kızıllık birazdaha azdı.koyu olduğu için.sonra, uçları platin sarısı dahada açılsın diye vital küllü sarıya boyadım ve saçımın dipleri resmen kızıllaştı. ama birazda sarılık var ama daha çok kızıl gibi duruyor. ben bu saçımın diplerin hangi renge boyamalıyım.daha koyu küllü kumralmı alayım yoksa,loreal çok açık küllü sarı var 03 diyorlar ona mı boyayım karar veremedim röflenin dibine.açık mı iyi olur yoksa dipler küllü kumral mı olsa daha iyi durur.deneyen ,bilen biri varsa acil cevap yazarsa sevinirim.

18. 9 Şubat 2009
  19. xsxirine_4553

xsxirine_4553 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bı kere dıplerını bu tonlara boyamakla hata etmısın her zaman acık tonlardakı dıp boyası turunculuk yapar sacta ve bunu duzeltmek anca sacı bastan roflenın kapanması ıcın boyamak lazım koyu renge...yada çok sık rofle atmak ama sac ıslem gordu dıyorsun...ben şöle yapıyorum roflemı attırıyorum dıplerım benım kumral bıraz rengı kırılacak sekılde actırıyorum dıplerını ...ve uzayınca tekrar rofle attrırıyorum yanı cila mila dip boyaya tövbe ettim...sen bence sacini elleme dipleri uzasın baya ben beklerken dip rofle ıcın papatya suyu surdum kurutma makınesıyle kurutttum acıldı baya renk sımdı dıp boyamadan rofle attırıyorum tezat durmadı bakabılırsın topıcte ractıgım konuda resmım varr...