röfleyle gelen mutsuzluk..

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve reis tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : reis
  1. reis

reis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhaba..

saçlarıma ilk kez röfle yaptırdım. acımı en ıyı kim anlar dediğimde ise aklıma kadınlar kulübü geldi. özetle!

filmin başında ..mutlu mutlu bir kız idim..kaşındım saçımda bir değişiklik istedim..
    güvendim kuaföre gittim..gölge dedim renk seçtim..
    kuaför alakasız bir renkle röfle yaptı(bunu da sonradan öğrendim)..öncesinde 27 yaşında olmama rağmen 20 gösteren kahverengi saçlı güzelce, şirince bir kız iken, saçları erken beyazlamış 35 lerde bir insan oldum.. ve kuaförden ağlayarak çıktım:)..

gerçekten saçlarım 50 kat açık halde beyaz gibi duruyor ışıkta.. napıcam ben şimdi..?
    6 gün oldu henüz. kuaförüm çok sabırsızsın diyor.. cila yapmış üstüne yıkanırken..10-15 gün renk değişecekmiş..sizce?

istersen gel ben cila ile akıtayım yeniden ya da eski saç rengine boyayayım dedi..
    benim istediğim renkleri ekliyorum.. kendim boyasam daha mantıklı sanırım. hiç cesaretim ve güvenim kalmadı.. ne dersiniz..?

yardım edicek misiniz..?:KK43:(

2. 2 Nisan 2010
  3. inci mercan

inci mercan yorgun polyana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende röfle yaptırmayı düşünüyordum ama seneden sonra vazgeçtim ben 26 yaşındayım saçımda ak çok röfle olursa çok belli olmaz demişlerdi vazgeçtim

bencede kendin boya için rahat etsin

4. 2 Nisan 2010
  5. aysa1985

aysa1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun arkadaşım kuaförün doğru söylemiş cila yaptıysa eğer o renk daha küllü bi renk oluyor bende yaptırıyorum çünkü ama yıkadıkça o renk akıcak ve daha canlı bir renge dönüşecek biraz sabretmen lazım genellikle renk otursun iyice diye cila atarlar ilk yapıldıgında çok çiğ durduğu için ama yıkaya yıkaya düzelir merak etme he baktın hala hoşuna gitmedi renk ozamn koyu renge boyarsın saçını ama biraz beklemeni tavsiye ederim sevgiler ..

6. 2 Nisan 2010
  7. reis

reis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hevesini kırmak istemezdim üzgünüm.. başıma gelen aynen böyle.beyaz gibi bişi oldu saçlarım.. nasıl yaptıklarını, ne yaptıklarını görmeden sakin hareket etme... baksana eğer benim ki normal bi röfleyse evet akların gözükmez gerçekten. çünkü komple beyaz gibi duruyor zaten :KK43:(

yaa umarım yıkaya yıkaya değişir..bı 10- 15 gün geçsin kendim boyıycam..

8. 2 Nisan 2010
  9. reis

reis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim aysa .. bu kuaförler neden böyle.. ben ne renk istedim ne renk oldum çıktım kuaförden. bır de değişir değişir diye göndermiyorlar mı eve..:KK43: yıkadıkça değişse bile ben sarı istemedim . başa gelen çekilecek mecbur !

sizce o eklediğim renkleri boyayarak elde edebilir miyim peki?

10. 2 Nisan 2010
  11. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    benim saçlarım da röfleli ben çok memnunum.
    Röflenin yaşı biraz olgun gösterdiği doğru, bu yüzden çok genç bayanlara önermiyorum şahsen.

Yalnız bembeyaz gibi durmasını anlamadım..
    Tabii röflenin de tonları var, çok açık bir ton yapmış sanırım kuaförünüz ama onu koyulaştırması da kendi elinde kuaförünüzün..

Şu da var ki, röflenin tonu, yaptırdıktan 15-20 gün tam olarak oturur, yıllardan röfle kullanan birisi olarak bunu söyleyebilirim..

Ama sizinkinde başka bir durum varsa, 10-15 gün bekleyin tekrar gidin kuaförünüze, hafif koyulaştırsın..

12. 2 Nisan 2010
  13. reis

reis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle doğru deniz. herkesin benimki gibi olmayacağı kesin.kimsenin hevesini kırmak istemem.. başıma gelen bir şansızlık sanırım.. inanılmaz açık bir renk oldu röflelerim.. açılmalarını bekliyorum.
    hemen boyanmaz üstüne değil mi..?

14. 2 Nisan 2010
  15. aysa1985

aysa1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    rica ederim arkadaşım elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyorz ama bu kadar moralni bozma olmadı gider boyarsın çözülmicek bir sorun değil eklediğin resimlere baktım muhakkak elde edebilceğin renkler vardır ama benim o renklerle ilgili fazla bilgim yok hani numarası markası falan o yüzden bilen arkadaşlar sana yardımcı olur emin olabilirsin ben yanlış yönlendirmek istemem seni ben daha çok küllü ve sarı renkleri biliyorum:)..

16. 2 Nisan 2010
  17. daizie

daizie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lütfen bana da bi akıl verin...röfle yaptırdım dibi bakır bu ne iştir??
    ne yapmalıyım bu bakırlık yada kızıllık neden oldu bilmiyorum
    kuaförümü mü değiştirsem arkadaşlar röfle mağdurlarına bi fikir noolur
    ya ben altın sarısı saçlar isterken işe bak...mafoldumben

18. 2 Nisan 2010
  19. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaşlar tamam rengi tutmaz röflenin bayaz olur vs vs..ama benim röflem güzeldi ilk yapıldığında asıl sorun şu röfle saçı maf ediyor inceltiyor tiftik bişey yapıyor kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum röfleyi..ben kurtuldum uzattım saçımı kalan röflleri de çikolata yaptım kurtuldum yakmayın saçlarınızı...