romantik erkek nasıl olur?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve beyaz toprak tarafından 11 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : beyaz toprak
  1. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    evet bayanlar yeni tanıştığınız bir erkeğin romantik duygusalmı yoksa kazuletmi olduğunu nasıl anlarsınız ..yada şöyle sorayım romantiklik deyince bi erkekten ne beklersiniz?

2. 11 Temmuz 2009
  3. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım yeni tanıstıgın bi erkekle bunu anlamak zor sanırım.çünkü cekingenlik olabilir.zamanla alıstan sonra romantizm baslar diye düsünüyorum.romantik olacagım diye süslü süslü sözler söyleyip yapmacıga kacanlarda var.içten olsun dogrucu olsun daha iyi bence.benim eski sevgilim resmen agaç kütügüydü.bi kere cicek almadı ya.o kadar laf soktum banamısın demedi.cicek istiyorum :gitme: bembeyaz papatya :gitme: güzel sözler söylesin ama içten olsun :gitme: tabi sevgilim olunca.gerci ilk cıktıgım olan agac kütügünden ayrıldıktan sonra bidaha zor asık olurum ben :içelim:

4. 11 Temmuz 2009
  5. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    umudunu yitirme be canım elbet çıkar bi beyaz atlı beyaz papatyalı bi prensyerimseniben

6. 11 Temmuz 2009
  7. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyaz atı gectim beyaz papatya olsun bari :utangac: canım 22 yasındayım asktan sogudum nefret ettim güvenim kalmadı kimseye.nolcam ben böyle bilmem kafamçokkarıştı